Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
999 rezultate për

zjarrit

Shkeli sendin që shpërtheu, plagoset rëndë punonjësi i Bashkisë Një punonjës i Bashkisë se Pogradecit është plagosur rëndë këtë pasdite pasi kishte shkuar në fshatin Pojskë, ku kishte
Zjarri në malin e Dajtit, rrezikohet vendi që ruan objekte te Luftës së Dytë Botërore Zjarri i madh që ka përfshirë malin e Dajtit vijon të mbetet ende aktiv, si dhe po rrezikon një objekt të rëndësisë së v
200 hektarë pyje me pisha shkrumbohen në Makedonski Brod Pylli me pisha prej rreth 200 hektarëve është pushtuar nga zjarri në atarin e fshatrave Trebovle dhe Blizansko, afër Mek
Françeska e lidhur me biznesmenin? Ish-banorja e BB i hedh "benzinë zjarrit” (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, një foto e dyshimtë bëri që Françeska Jaçe të pushtonte mediat online me lajmin se ajo është në n
Flakët pushtojnë vendin, 18 vatra zjarri nga veriu në jug të Shqipërisë Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë regjistruar 18 vatra zjarri në disa qarqe të vendit, duke shkaktuar dë
Aksident në Parlamentin e Maqedonisë, një automjetet përfshihet nga flakët Gjatë ditës së sotme te unaza Filipi i 2 dhe 11 tetori, më saktë tek Parlamenti, ka ndodhur një aksident. Si pasojë e
Erion Veliaj në terren për operacionin e shuarjes së zjarrit në Ibë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka dalë në terren për operacionin e shuarjes së zjarrit në Ibë. Veliaj: “
Situata alarmante nga zjarret, 18 vatra në 24 orë Zjarret janë akoma një rrezik serioz për vendin tonë.Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 18
Apokalipsi, zjarre të papara nga Kroacia në Portugali Zjarret në Kroaci dhe Mali të Zi nuk janë të vetmet që po krijojnë probleme. Ato janë duke u shtrirë nga Portugalia e de
Vazhdon situata alarmante në Shqipëri, 10 vatra zjarri në 7 rrethe Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile vijon të mbajë nën monitorim të gjithë situatën e vatrave të zjarreve në
Zjarre të shumta në Mal të Zi, evakuohen turistët (FOTO LAJM) Në pjesën jugore dhe qendrore të Malit të Zi, zjarrfikësit po luftojnë me flakët e zjarrit, të cilat, për shkak edhe të
13 vatra zjarri në 24 orë, angazhohen forcat ushtarake dhe helikopterë Emergjencat Civile në Ministrine e Brendshme kanë bërë me dije detaje lidhur me situatën dhe masat nga zjarret deri me 1
Tmerrohen kalimtarët, makina merr flakë në qendër të Durrësit Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 në afër
Digjet 3-4 hektarë pisha në Cërrik, dyshohet se zjarri të jetë i qëllimshëm Vazhdojnë vatrat e zjarrit në të gjithë vendin ku qindra hektarë rrezikohen nga zjarri. Gjatë mbrëmjes së djeshme në
Zjarri masiv në Shkodër, kërkohet ndërhyrja e helikopterëve Me rritjen e temperaturave kemi dhe shtimin e vatrave të zjarrit në të gjithë vendin. Mësohet se një tjetër zjarr ma
“Digjet” Shqipëria, 9 vatra zjarresh në të gjithë vendin Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 9 vatra zjarri në Gjirokastër, Vlorë, Fier dhe Dibër. Në opera
Përleshje me armë zjarri mes hajdutëve dhe policisë në Klinë Në fshatin Krushevë e Madhe të Klinës ka patur mbrëmë të shtëna armësh mes policisë së Kosovës dhe disa të dyshuarve për
Riaktivizohet vatra e zjarrit në Klos, kërkohet ndërhyrje nga ajri Është riaktivizuar vatra e zjarrit në fshatin Patin të Klosit. Flakët e zjarrit po rrezikojnë seriozisht kurorën e g
Alarm! Në 24 orë e fundit, 12 vatra të reja zjarri në të gjithë Shqipërinë Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë janë shënuar plot 12 vatra zjarri në të gjithë vendin. Në operacione për shuar
Tmerrohen banorët e Yzberishtit, zjarri përfshin fushën mes pallateve Një zjarr i madh ka përhapur panik në Yzberisht ditën e sotme. Zjarri ka përfshirë një fushë mes pallateve, që njihet me