999 rezultate për

zjarrit

Mos e provoni këtë në shtëpi! Burri godet gruan me fishekzjarre (VIDEO) Një burrë ka rregjistruar një video shokuese teksa i gjuan gruas së tij me fishekzjarre, përcjell albeu.com. Në video
U dogj së gjalli në ashensor, bashkëshorti i 32-vjeçares kërkon rihapjen e hetimeve Janë hapur sërish hetimet për vdekjen e 32-vjeçares në ashensorin e një pallati në zonën e Freskut në kryeqytet, nëntë m
Qëlloi me armë zjarri në ajër, arrestohet 31-vjeçari në Lezhë Një sherr me armë zjarri është shënuar dje në Lezhë. Mësohet se një shtetas ka qëlluar me armë zjarri në ajër. P
Zoti shpëton Shqipërinë! Shuhen të gjithë vatrat e zjarrit në pyje Duket në kufijtë e qesharakes, por është e vërtetë. Drejtoria e Emergjencave Civile njofton se për fat të mirë, shiu i r
Panik në Shkodër, zjarri masiv shpërthen municionet në repartin ushtarak Një zjarr masiv ka rënë ditën e sotme në repartin ushtarak në Bushat të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet se s
Situata nga zjarret, gjatë 24 orëve të fundit 6 vatra të reja Emergjencat Civile kanë dhënë informacion për situatën nga zjarret. Sipas Emergjencave Civile gjatë 24 orëve të fundi
Ja si duket mali i Kondovës pas zjarrit (VIDEO) Pas zjarrit të madh që përfshiu malin në fshatin Kondovë, nuk ka mbetur asgjë nga bimësia dhe bota shtazore. Gjithcka
Shqiptarja vdiq pas shpërthimit të zjarrit në Gjermani, dalin SMS-të Mediat gjermane kanë nxjerrë sms-të që tregojnë se gruaja shqiptare që u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në s
Vatrat e zjarrit në Strimnicë vënë në rrezik jetën e banorëve Një zjarr i madh ka shpërthyer sot pas mesdite në malin që lidh tre fshtatra, Zhelinë, Strimnicë dhe Leshnicë. Nuk di
Gjendje alarmante, zjarri në Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit Zjarri në Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfi
Shpallet në kërkim 36-vjeçari që dyshohet t’i ketë vënë zjarrin Mallakastrës Një 36-vjeçar, i cili dyshohet se është autori i zjarrit në fshatin Çorush në Mallakastër është shpallur në kërkim nga p
Arrestohet autori i zjarrit në Parkun e Liqenit Një 53-vje♪5ar është rrestuar nga policia për “Shkatërrim nga pakujdesia me zjarr i pyjeve dhe i mjedisit pyjor”,
I vunë zjarrin "Kërrabës", arrestohen tre persona Masivi pyjor sipër tunelit të Kërrabës u dogj për tre ditë me radhe ndërkohë që policia ka arrestuar sot tre personat pë
Shqipëria po lufton me flakët, në 24 orë regjistrohen 14 raste alarmante Situata e zjarrëve në vend nuk është aspak e qetë dhe nën kontroll. Mësohet se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 14
Lëndohet gjatë luftës me flakët një efektiv i ushtrisë në malin e Derjes Një nënoficeri i batalionit special, tetar Skender Hidri ka mbetur i lënduar në këmbë gjate operacionit për shuarjen e z
Lufta me flakët, Demiraj: Respekte për zjarrëfikësit Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në qarqet kryesore të vendit. Ministri i B
Përkeqësohet situata e zjarrit në Krastë të Elbasanit (FOTO LAJM) Vatrat e zjarrit në Krastë të Elbasanit vazhdojnë të jenë aktive edhe pas ndërhyrjes së Ministrisë së Mbrojtjes. Depu
Vijojnë zjarret në vend, 15 vatra në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm, janë shënuar 15 vatra zjarri në qarqet Shkodër, Tiran
Shkeli sendin që shpërtheu, plagoset rëndë punonjësi i Bashkisë Një punonjës i Bashkisë se Pogradecit është plagosur rëndë këtë pasdite pasi kishte shkuar në fshatin Pojskë, ku kishte
Zjarri në malin e Dajtit, rrezikohet vendi që ruan objekte te Luftës së Dytë Botërore Zjarri i madh që ka përfshirë malin e Dajtit vijon të mbetet ende aktiv, si dhe po rrezikon një objekt të rëndësisë së v