999 rezultate për

zjarrit

Beteja e zjarrfiksëve me flakët gjigande që tronditën Tiranën (VIDEO) Pas 9 orësh luftë me flakët është shuar vatra e zjarrit në fabrikën e riciklimit të mbetjeve në Kashar që u dogj plotësi
Katastrofë në Kashar, tymi e bloza pushton Tiranën (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka rënë sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Mëzes të Tiranës në një fabrikë riciklimi mbetjesh.
Zjarr në Strugë, lëndohen dy persona Policia e Strugës njofton se në zjarrin që shpërtheu dje në qytetin e Strugës në shtëpinë e një 69 vjeçari dy gra kanë m
Digjet një lokal në Çair Nga zjarri mbrëmë u dogj një piceri në Qendrën Tregtare “Çairçanka”, në Shkup, nuk ka të lënduar. Ministria e Punëve të
Ristovski: Vetëm dëme materiale, vazhdojnë hetimet për zbulimin e shkaqeve të zjarrit Zëvendësministri i Drejtësisë, Oliver Ristovski, ishte në ndërtesën e Ministrisë në momentin e shpërthimit të zjarrit.
Marina i hedh benzinë zjarrit, zhduket nga sytë e fansave Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. T
Zjarri përfshin magazinat në kryeqytet, rrezikohet karburanti pranë (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë magazinat frigoriferike në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë. Mësohet se të paktën tre zjar
Nuk zgjat shumë festa e Chelseat, Eriksen i hedh "ujë" zjarrit të tifozëve (VIDEO) Që Chelsea nuk do ta kishte të lehtë kundër Tottenhamit, kjo dihej. Por rivalët e qyetit nuk i kanë lënë të shijojnë
Arian Çani i "fryn zjarrit", Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM) Është për tu thënë se debati mes tyre shkoi deri në atë pikë sa gazetarja sportive tha se do ta hidhte në gjyq. Edhe
"RIP Xhul", reagon e dashura e grabitësit të vrarë në Fier (FOTO LAJM) Ata ishin lidhur që në moshë të re dhe kishin një marrëdhënie të zjarrtë mes tyre, e cila u ndërpre ditën që Xhuljano So
Grabitja me një të vrarë në Fier, gjykata jep vendimin për të plagosurin Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për një nga autorët e tentativës së grabitjes, ku gjatë shkëmb
53 të vdekur nga zjarri në qendrën tregtare, pamje kur njerëzit hidhen nga dritarja (VIDEO) Bilanc luftë pas zjarrit të madh që përfshiu dje qendren tregtare në qytetin rus Kemerov. BBC raporton se paku 53 njerëz
Vrasja e grabitësit në Fier, a dënohet polici që qëlloi? Ngjarja e rëndë që ndodhi këtë të premte në Fier, ku shkëmbimi i zjarrit mes policisë dhe grabitësve solli vdekjen e 20
Qejfli motorash dhe makinash, kush ishte grabitësi që u vra mëngjesin e sotëm në Fier (FOTO LAJM) 20 vjeçari Xhuljano Sollaku, i vrarë mëngjesin e sotëm gjatë një tentative për grabitje nuk ishte një emër i panjohur pë
Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Detajet, shqiptari i shpëton vdekjes në Zvicër Një shqiptar nga Kosova i moshës 41 vjeçare ka pësuar lëndime të rënda si pasojë e zjarrit që ka shpërthyer në ndërtesën
Kur Thaçi ngrohej pranë zjarrit në kohën e luftës (FOTO LAJM) Një fotografi që nuk është parë deri tash është bërë publike nga faqja “Simpatizantët e PDK-së”. Në të shihet Preside
Merr flakë banesa në Kombinat, i moshuari humbet jetën Një i moshuar ka humbur jetën ditën e sotme në Kombinat. Në shtëpinë ku banonte i moshuari ka rënë në zjarr ndaj edhe
Mësoni shkakun e zjarrit që përfshihu banesën në Prishtinë Banesa e cila u përfshi sot nga zjarri dyshohet se është shkaktuar nga një bombolë gazi. Pas kësaj policia dhe zjarrf
Këta janë katër fëmijët që humbën jetën dje në Tetovë Fatime Zylbehari, 39 vjeç, dhe katër fëmijët, tre djem dhe një vajzë të moshës 4 dhe 13 vjeçare, humbën jetën në mënyrë