999 rezultate për

zjarrit

Meta i fryn "zjarrit": Ministria e Jashtme nuk mund të kthehet në autoshkollë Përplasja në distancë e Ramës dhe Metës është kthyer aktualisht në kyetemë për politikën shqiptare. I ftuar në Zonë e
Shkrumbohen nga flakët dy dyqane te Pazari i Ri Një zjarr i madh ka shkrumbuar ditën e sotme dy dyqane Tiranë. Dyqanet ndodhen në zonën e Pazarit të Ri ndërsa zjarr
Shpërthen flaka dhe tymi në ish-Bllok (VIDEO) Disa kosha plehrash në zonën e ish-Bllokut në Tiranë u përfshinë nga flakët e zjarrit, mëngjesin e sotëm. Në vendngja
Meta "harron" Ramushin dhe ngre dolli pranë zjarrit me Thaçin Hashim Thaçi deh Ilir Meta e kanë festuar bashkë Vitin e Ri pranë zjarrit dhe me nga një gotë verë. Kreu i shtetit të
Do t'ju djeg! Zbulohet prapaskena e zjarrit të madh në tregun e Laçit Zjarri që shkatërroi tregun industrial të Laçit dyshohet se erdhi për shkak të një konflikti mes pronarëve të tij, të ci
Kryeministri grek: Kosova po i hedh zjarrit benzinë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, nuk i ka mirëpritur vendimet e fundit të Republikës së Kosovës, me theks të veça
Detaje të reja për policin e vdekur, ka të arrestuar Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me humbjen e jetës së pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Halit Zhdrella. Si
Kreu i "Grupit të Zjarrit" në 21 janar, pjesë e protestës para bashkisë (FOTO LAJM) Protestat e dhunshme prara Bashkisë së Tiranës ditën e sotme janë organizuar nga ish-efektivët e Gardës në 21 janar që q
Video e tmerrit: Gruaja nget makinën në mes të zjarrit në Kaliforni (VIDEO) Një video e tmerrshme tregon një makinë djallëzore të një gruaje përmes fatkeqësisë vdekjeprurëse të Kalifornisë, ndërsa
I shpërtheu bombola e gazit, i moshuari digjet në përpjekje për të fikur zjarrin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katundi i Ri në Elbasan, pasi një zjarr i madh ka rënë në banesën e shtetasit
Haradinaj për idenë e Thaçit: Kufijtë, ujku mjegull do Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj e ka komentuar idenë e Thaçit për ndryshimin e kufijve.
Zjarr i madh në Kaliforni, rrezikohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka përfshirë Kaliforninë duke shkaktuar panik tek banorët. Zjarri u përhap me shpejtësi duke u afru
Shkrumbohen dy makina në Maliq, zbardhet shkaku i zjarrit (FOTO LAJM) Një pikë karburanit në fshatin Velitërnë të Maliqit është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të sotëm. Si
Berisha: Kur policia qëllohet, i lind e drejta ta neutralizojë burimin e zjarrit Ish kryeministri Sali Berisha ka komnetuar vrasjen e djeshme të Kaçifas këtë të hënë. Berisha shkruan në qëndrimin e
Digjet një burg në Maqedoni Në Burgun e Shuto Orizaren sot ka shpërthyer zjarr nga deri më tani, shkaqe të panjohura. Sipas informatave jozyrtare, z
"Policia dhunoi të ëmën e Kaçifas", ish-kreu i OMONIA-s i hedh 'benzin zjarrit' Ditën e djeshme, RENEA pas një shkëmbimi zjarri me teroristin grek, Konstantinos Kacifas, ka bërë të mundur eliminimin f
E rëndë në Korçë, digjet brenda makinës drejtuesi 39-vjeçar Një shtetas ka humbur jetën, teksa është djegur në mjetin e tij, që kishte marrë flakë në ecje, pak para mesnatës në qyt
Kërkohet ndërhyrja e ushtrisë, zjarri i madh përfshin Shkodrën Zjarret u duk sikur nuk e prekën shumë Shqipërinë,verën e këtij viti, në krahasim me vitet e tjera. Ama rreziku akoma
E tmerrshme, treni me 500 pasagjerë shkrumbohet në flakë 500 udhëtarë u evakuan nga një tren që udhëtonte nga Kelni për në Frankfurt të Gjermanisë. Treni i ICE 511 ishte në u
Gropa misterioze e zjarrit po tmerron banorët, ende asnjë shpjegim (FOTO LAJM) Në Arkansas të SHBA-ve ka ndodhur një ngjarje e pazakontë që po tmerron banorët, dhe autoritete ende nuk kanë dhën asnjë