999 rezultate për

zjarrit

Çatia e "Notre Dame" u shkrumbua nga flakët por 180 mijë bletët mbijetuan Dhjetëra mijëra bletë i kanë mbajtura zjarrit shkatërrues që pushtoj katedralen Notre Dame. 180.000 bletët që jetonin
Zbulohet shkaku i zjarrit që dogji katedralen Notre Dame Autoritetet franceze dyshojnë se një ‘lidhje e shkurtër’ elektrike mund të ketë qenë shkaktari i zjarrit në Katedralen N
Pas 9 orësh, çfarë mbeti nga Notre Dame pas fikjes së zjarrit (FOTO LAJM) Zjarrfikësit kanë fikur zjarrin në katedralen Notre Dame në Paris, pas një beteje me flakët për 9 orë rresht, deklaruan
Shpërthen në flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë Durrës. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në
Në tunelet ku fshiheshin grabitësit e miliona eurove (VIDEO) Që prej mbrëmjes së pardjeshme, policia dyshonte se personi që u vra nga shkëmbimi i zjarrit me Forcat e Ndërhyrjes së S
Çifti u dogj teksa tentoi të hidhej nga dritarja, gjyshi i 4 fëmijëve rrëfen tmerrin: I pashë... (VIDEO) Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarr
Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo? Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner. Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vit
Shkrumbohen në flakë ullishtet në Elbasan Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një pjesë të zonës së "Përroit të Zaranikës" në qytetin e Elbasanit. Sipas informac
Nuk shuhen vatrat e zjarrit në Kosovë, digjen edhe malet e Llaushës Pavarësisht reagimeve nga të gjitha instancat në vend, zjarret nuk kanë të ndalur në çdo anë të Kosovës. Para pak min
Zidane i hedh "benzinë zjarrit": Nëse Pogba largohet le të vijë te Reali Zinedine Zidane iu përgjigj thashethemeve që e lidhin Paul Pogba si blerjen më të re të Real Madridit: "Nëse një ditë ve
Zjarr i madh në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë banesën Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, në kodrën e quajtur “Kodra e Dervinëve”. Sipas inform
Ende nuk është shuar zjarri në pyjet e Shkupit Shuarja e zjarrit që dje shpërtheu në Karadakun e Shkupit vazhdon edhe sot. Ekipet e brigadës zjarrfikëse të Qytetit të
Si të bëni ballokume fiks si në Elbasan Së pari duhet të dini se finja është një përbërës unik i ballokumes. Ajo përgatitet nga hiri i zjarrit dhe shërben për t
Policia jep detejap rreth zjarrit në Gjakovë, lëndohet një zjarrfikës Zjarri që përfshiu objektin e madh "Viva Fresh" në Gjakovë ka qenë i përmasave të mëdha, në tentativë për ta lokalizuar
25 të vdekur dhe dhjetra të plagosur nga përplasja e trenit në Egjipt Të paktën 25 persona kanë vdekur dhe 50 janë lënduar pas përplasjes së një treni dhe shpërthimit të zjarrit në stacionin
Vritet në mes të Prishtinës 27-vjeçari Një vrasje ne armë ka ndodhur para pak minutash në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Prishtinë. Sipas Policisë, viktima ishte 27
"Nuk ka kaos në Shqipëri, opozita po i fryn zjarrit", Rama përsëri në mediat italiane Pas intervistës në “RaiNeës” dhe në “La Repubblica”, kryeministri Edi Rama është prononcuar edhe në një mediat tjetër i
“Rrëmbeva fëmijët mes zjarrit”, ky është heroi i Shkozës Një apartament ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në bllokun e banesave sociale në Shkozë. Brenda apartamentit ka
Cakaj nis "sulmet": Mosha ime e re u është dukur faj Gent Cakaj, personi të cilit iu delegua detyra e ministrit të Jashtëm nga Edi Rama, iu përgjigj kritikave që ka marrë ko
Shpërthen në flakë "Porsche-i" në Durrës, shoferi hidhet në rrugë (FOTO LAJM) Një makinë tip ‘Porsche Cayene’ ka shpërthyer në flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në q