999 rezultate për

zjarrit

Anija turke mësyn në "zonën e zjarrit”, Egjeu në kulmin e tensionit Në një distancë prej 12 miljesh detare nga Kastelorizo, anija kërkimore turke Oruç Reis aktualisht është duke lundruar m
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Katër ditë në luftë me flakët, vijon të mbetet aktive vatra e zjarrit në Priskë Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në Priskë, vetëm pak kilometra larg Tiranës. Si pasojë e ndryshimit të drejtimit
Rama e mohoi, Meta i hedh "benzinë zjarrit": Kërkon llogari për marrëveshje me Greqinë Pavarësisht se qeveria shqiptare ka mohuar kategorikisht një marrëveshje me Greqinë për zgjerimin e ujërave, Presidenti
Shkoi të zgjidhte sherrin që kishte me gruan, policia i zbulon shqiptarit kokainë dhe armë Një 30-vjeçar shqiptar, ka përfunduar në pranga për mbajtjen pa leje të armëve të zjarrit dhe marrjen e mallrave të vjed
Vajza 20 vjeçe vrau veten me armë zjarri, policia arreston babain Policia e Kavajës ka vënë në pranga babain e 20 vjeçares e cila qëlloi veten me armë zjarri, duke ndërruar jetë. Po
Shpërthim i madh në tubacionet e gazit, katër persona të zhdukur (FOTO LAJM) Një tubacion gazi shpërtheu në portin e Teksasit, pasi u godit nga një anije. Katër persona që punonin në anije nuk j
Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt
Plumb në kokë, kush është i riu me dy mbiemra që u gjet i pajetë pa zbardhur mirë dita Një 27 vjeçar është gjetur pajetë mëngjesin e sotëm në lagjen “1 Maji”, Shkodër. Mësohet se viktima është identifiku
Punonjësit ende brenda, përfshihet nga flakët fasoneria Një fabrikë fasonerie është përfshirë nga flakët në Skrapar. Godina u përfshi në flakë, në momentin që aty ende puno
Një person gjendet i pajetë në Fushë Prezë Një person ëhstë gjetur i pajetë një person në Fushë Prezë, në kryqëzimin me rrugën e Rinasit. Mësohet se viktima rr
Zjarr i madh në Gramsh, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot Pasditen e sotme një zjarr i madh ka përfshirë malin e Koshnicës pranë fshatit Siman. Nga flakët janë shkrumbuar disa
Në pranga dy autorët, sekuestrohet arma me të cilën u ekzekutua Emiljano Ramazani Policia e Elbasanit ka sekuestruar armën e zjarrit me të cilën u krye vrasja e Emiljano Ramazanit më 20 Korrik, si dhe k
Momenti drithërues, dy fëmijët hidhen nga 12 metra lartësi pas zjarrit në banesë (VIDEO) Një video që të mban zemrën peshë që është bërë virale në rrjetet sociale ditën e sotme. Dy fëmijë arritën të mbijeto
Shkrumbohet plotësisht, përfshihet nga flakët në Rrugën e Dajtit Përfshihet nga flakët një automjet në levizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:25, në rru
Atentati ndaj dy biznesmenëve në Laç, ndalohet një person Policia ka ndaluar një person, i cili dyshohet se autor i atentatit te dyfishtë që ndodhi në 30 Maj në Laç, ku mbetën të
Sonte sytë nga qielli, bëhuni gati të shihni "unazën e zjarrit" (VIDEO) Mbrëmjen e sotme drejtoni sytë nga qielli pasi do ndodhë një eklips diellor i rrallë dhe me shumë mundësi do jetë më i m
Shikoni "unazën e zjarrit" në qiell me 21 qershor Një eklips solar është ai që hëna kalon në mes të tokës dhe diellit, dhe eklipsi lunar është ai kur toka kalon në mes të
Zjarr gjigant në një shtëpi dykatëshe në Tiranë Një shtëpi dykatëshe është përfshirë nga flakët në Tiranë. Shtëpia në rrugën "Xhorxh Bush" është përfshirë nga flakët
Alarmon kalimtarët, makina në Tiranë shpërthen nga flakët Një makinë e parkuar në zonën e Ali Demit në Tiranë është përfshirë nga flakët duke alarmuar banorët e zonës. Mësohe