999 rezultate për

zjarrin

Nipi i vuri zjarrin banesës pak pas sherrit, ndërron jetë 94 vjeçari Ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme Jashar Tafa, 94-vjeçari që u nxor nga banesa e cila ishte përfshirë nga flakët në Lu
Djali i vë zjarrin shtëpisë në Elbasan pas konfliktit me familjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një konflikt në familje ka ndodhur në Elbasan, ku për pasojë djali i ka v
Zbrazën selinë e PS-së dhe i vunë zjarrin, gaz lotsjellës në Shkodër Ka marrë të tjera përmasa tubimi për vrasjen e Klodian Rashës në Shkodër, ku protestuesit kanë bastisur selinë e PS-së d
Nuk i dha paratë, shqiptari i vë zjarrin pronarit të hotelit në Greqi Policia greke ka arrestuar një 20 vjeçar me origjinë nga Shqipëria me akuzën e vrasjes së një pronari hoteli në ishullin
I vuri zjarrin banesës së babait, arrestohet 41 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 41-vjeçar pasi i kishte vënë zjarrin banesës së babait të tij. Ngjarja ka ndodhur
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Zjarri në Priskë të Tiranës, Meta: Të mbahet përgjegjësi ligjore! Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Presidenti Ilir M
Dikush dhunoi gruan e dikush tjetër i vuri zjarrin ullishtës, si i zbloi policia Policia e Tiranës së fundmi ka arrestuar në flagrancë pesë persona për vepra të ndryshme penale. U arrestua V. Z., 32
Incident në Greqi, i vihet zjarri makinës së konsullatës shqiptare në Selanik Mbrëmë në mesnate është tentuar për tu djegur makina e konsullatës shqiptare në Selanik. Sipas informacioneve, një pe
U asfiksua në zjarrin që ndezi vetë, djeg shtëpinë e ndërron jetë i moshuari Një i moshuar ka ndërruar jetë për shkak të asfiksisë. Policia bën me dije ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujkë të Bashki
I vuri zjarrin pyllit, e pëson 57-vjeçari në Pukë Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë një 57-vjeçar. Mësohet se shtetasi me iniciale K.G, i ka vën
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
A do të lirohet Zani Çaushi? Hoxha: Një dorë e fshehtë po përpiqet që të ndezë zjarrin Gazetari Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News, këtë të enjte ka komentuar kërkesën e Myrteza Çaushit, (Zani Çaushi)
Babai i vë zjarrin banesës së të birit, shkrumbohet e gjithë shtëpia në Gjirokastër Një banesë është përfshirë nga zjarri në lagjen “Zinxhiria” të Gjirokastrës. Mësohet se shtëpia në pronësi të shtetasit
Ndodh në Rusi, përdorin anti-tank për të shuar zjarrin në një pus nafte (VIDEO) Rusia tha të hënën se kishte shuar me sukses një zjarr në një pus nafte në Siberi pasi zyrtarë thirrën ushtrinë të gjuaj
U zu me gruan, fieraku i vë flakën shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një burrë që i ka vënë zjarrin shtëpisë duke e shkrumbuar të gjithën e gjitha
E dashura e Sanchez i vë "zjarrin" Instagramit (FOTO LAJM) Ndonëse deri tani asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar, mediat rozë janë të bindur për romancën mes sulmuesit kilen të Int
Shqiptari lyen me benzinë 29 vjeçarin dhe tenton t’i vërë zjarrin Ngjarja ndodhi të shtunën e kaluar, kur shqiptari për shkak të një mosmarrëveshje që lindi brenda ambienteve të Caritasi
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia