999 rezultate për

zjarri

Babai nga Gostivari plagos djalin me armë zjarri NJë sherr mes babait dhe djalit të tij, e ka detyruar atë të rrëmbejë armën e zjarrit dhe të qëllojë ndaj fëmijës së tij
Vidal në "shok", i vrasin kunatin në mes të ditës Arturo Vidal nuk po kalon një moment të mirë si brenda fushe, ashtu edhe jashtë saj. Së fundmi kunati i futbollistit të
U dogj së gjalli në ashensor, prokuroria: S’ka asnjë përgjegjës për vdekjen e saj Vetëm pak muaj më parë Drilona Duriçi humbi jetën pasi u dogj në ashensorin e pallatit ku jetonte në zonën e Freskut në
Objektet e shkrumbuara në Shkup, pronë e biznesmenit shqiptar nga Struga Objektet që u shkrumbuan nga flakët në lagjen Karposh 3 të Shkupit përballë fakultetit pedagogjik, janë në pronësi të bi
Sherr në Vlorë, të burgosurit i vënë zjarrin dhomës së izolimit Disa të burgosur i kanë vënë flakën disa dyshekëve në ambientet e burgut të Vlorës, ne shenje proteste pse shokët e tyre
I gjendet armë zjarri në biznes, arrestohet 27-vjeçari nga Fieri Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri, pasi gjatë kontrollit në biznesin e tij u gjet një armë zjarri pa leje.
Dy makina përfshihen nga flakët në Shkup, një i lënduar Një zjarr shpërtheu ditën e sotme tek terminali Fershped tek tregu i vjetër i automjeteve në Shkup. Nga zjarri është
Zbulohen pamjet, ja si vrasësi i Artan Cukut hyn në pallat (VIDEO) Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes s
Zjarri i madh përpin dy banesa në Ballsh Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë mbrëmë dy banesa në fshatin Mushonjë të Mallakastrës. Sipas të dhënave
Qëlloi veten me plumb në kokë, pogradecari kishte lënë letrën e lamtumirës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Pogradec, ku një 59-vjeçar ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri.
Nga minat antitank te predhat, ja armët e rënda që mbanin shqiptarët në banesa (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Policia e Shtetit ka nisur nismën “Shqipëria pa armë” ku është bërë dorëzimin në mënyrë vullnetare e ar
I pa të dashurën, shqiptari plagos keq marokenin në Itali (FOTO LAJM) Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri një shtetas maroken në Itali, duke e lënë të plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhu
Tentojnë të vrasin punonjësin e kompanisë së makinave, në kërkim dy të rinjtë Një konflikt për shkak të prishjes së pazarëve në lidhje me qiradhënien e një automjeti ka rrezikuar të përfundojë në tr
Tentoi të vriste të dashurën me armë zjarri, arrestohet 33-vjeçari në Vlorë Një tragjedi në familje është parandaluar ditën e sotme në Vlorë. Policia bën me dije se pasi është sinjalizuar për një
Zjarri shkrumbon Shtëpinë e Shëndetit në Mitrovicë (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka shkrumbuar Shtëpinë e Shëndetit në lagjen e Minatorëve në Mitrovicë gjatë orëve të para të mëngjesit
Të shtëna me armë zjarri, përplasen bandat rivale në Prishtinë (VIDEO) Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmë në rrugën UÇK në Prishtinë. Sipas policisë mësohet se ka pasur shkëmbi
Përfshihet nga flakët një banesë në Dibër, adoleshentja largohet e frikësuar Një banesë në fshatin Guri i Zi, pjesë e njësisë administrative Arras në Dibër është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka nd
100 vatra masive zjarri, Florida shpall gjendjen e jashtëzakonshme (VIDEO) Guvernatori i shtetit të Floridës, Rik Skot shpalli të martën gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të shpërthimit të më
LAJMI I FUNDIT/ Polici qëllon aksidentalisht veten me armë zjarri Një plagosje aksidentale ka ndodhur sot në Fushë Krujë, ku një polic ka plagosur vetën me armën e tij të shërbimit.
Iphone i kuq kalon testin e zjarrit (VIDEO) Në mesin e karakteristikave të shumta të iPhone 7 është edhe rezistenca e madhe ndaj zjarrit. Kohët e fundit në YouTu
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.