999 rezultate për

zjarrfikesit

I japin kohë punëdhënësit, zjarrfikësit ndërpresin grevën Këshilli Grevist i Shoqatës Sindikale të Zjarrfikësve të Prishtinës së bashku me anëtarësinë sindikale dhe në koordinim
Zjarrfikësit e Prishtinës, sot në protestë Shoqata e Sindikatës së Zjarrfikësve të Prishtinës ka paralajmëruar se do të zhvillojë sot një grevë 1-orëshe për plotës
Zjarrfikësit shuajnë zjarrin, RTK rifillon transmetimet Radio Televizioni i Kosovës ka rifilluar transmetimet pas një ndëperje disa orëshe për shkak të shpërthimit të një zjarr
Kaliforni, zjarrfikësit luftë me zjarret Guvernatori i shtetit federal amerikan të Kalifornisë, Jerry Brown ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme për veriun e k
Pukë, zjarri rrezikon repartin ushtarak Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë sot pasdite në një masiv tallashi, ndërkohë që prej tij është vënë në rezik një p
Digjet punishtja e drurit,një i plagosur (VIDEO AMATORE) Një zjarr i fuqishëm shpërtheu rreth orës 10:00 në një punishte druri në zonën e Porcelanit, pak metra larg rrugës kryes
Barcelonë, digjet shtëpia e Keita Shtëpia e mesfushorit të Barcelonës, Seidu Keita, ka marrë flakë ditën e djeshme. Ngjarja ndodhi në zonën e Gavas, në Ba
Zjarrfikësit shpëtojnë qenin (VIDEO) Një prona qeni ishte me fat pasi zjarrfikësit arritën që t’ia kthenin në jetë Mojon. Qeni i vogël Chihuahua kishte mbet
Makina shpërthen në fytyrën e zjarrfikësit (VIDEO) Një makinë shpërtheu dhe u mbulua nga flakët në Kaliforni. Zjarrfikësit arritën në kohë dhe dukej sikur e kishin nën ko
Dhuna, plaçkitja, djegia, përfshijnë Londrën (FOTO LAJM) (UPDATE) Londra po përjeton një periudhë të vështirë. Dhunë, plaçkitje masive dyqanesh, djegie biznesesh dhe ndërtesash
Bllokohet për tre orë në një hapësirë 15 cm Një lojë kukafshehti për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë një vogëlushi kinez. Duke kërkuar vendin më të mirë për t'u fshe
KFOR ndihmon zjarrfikësit e Prizrenit Pasi KFOR-i në të kaluarën e ka mbështetur dhe këshilluar shumë herë, si dhe i ka dhuruar pajisje të ndryshme Brigadës s