999 rezultate për

zjarr

Sot merret vendimi për policin që vrau Klodian Rashan Efektivi i “Shqiponjave”, N.H, i cili qëlloi me armë zjarri dhe i mori jetën, 25-vjeçarit, Klodian Rasha ditën e martë,
Të rinjtë protestues dëmtojnë me gurë makinat e zjarrëfikësve në Tiranë (FOTO LAJM) Një protestë e dhunshme është zhvilluar edhe sonte në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, i vrarë 3 ditë më parë nga nj
Tragjike: Vriten me armë zjarri dy vëllezër në Maliq Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korcës, ku dy vëllezër janë gjetur sot rreth orës 11:50 të pajetë. Trupat
Vrau Klodian Rashën, efektivi i policisë në gjendje të rënduar psikologjike Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Trazira dhe përplasje me Policinë: Kronika e protestës për Klodian Rashën Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Sekuestrohet kokainë dhe armë zjarri, arrestohen dy shqiptarë në Greqi Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga gjatë një operacioni policor në Greqi, ndërsa njëri prej tyre rezulton i kërkuar
Spartak Koka: Kam fotot e kufomës, Klodian Rasha me hematoma në fytyrë Gazetari Spartak Koka ka arritur të sigurojë disa foto të trupit të pajetë të 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua
Përplasje, zjarr, gaz e flamur! Çfarë nuk u pa nga protesta e sotme (FOTO LAJM) Më shumë se 3 orë zgjati protesta e të rinjve të cilët protestuan për vrasjen e Klodian Rashës dy ditë më parë nga Polic
Zjarr masiv në Shkodër, digjen plotësisht tre lokale Një zjarr masiv në qytetin e Shkodrës ka përfshirë tre lokale, duke i djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur ne afërsi
EUROPOL operacion global, sekuestrohen qindra armë që trafikoheshin me postë Është finalizuar operacioni policor ndërkombëtar "ARMSTRONG VII", i drejtuar nga Europol. Ky aksion global u bë kundër t
Daja karikon Partizanin për derbin: Zemra do të jetë zjarr Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, doli ditën e sotme në konferencën për shtyp në prag të derbit ndaj Tiranës që do të zh
Zbardhet emri, ekzekutohet me armë zjarri 27 vjeçari në Vlorë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Orikum-Llogara, në fshatin Dukat Fushë në Vlo
Ngjarje tragjike në Tiranë, zjarri i merr jetën 64 vjeçarit në vendin e punës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 64 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri të rënë në vendin
Të shtëna në autostradë, plagosje me armë zjarri Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në Lezhë ku raportohet të jetë plagosur një person, i identifikua
Shkrumb e hi! Shtëpia e aktores së famshme shkatërrohet nga zjarri Ferma verore e familjes së aktores Jennifer Lawrence është përfshirë nga flakët! Sipas “Fox News”, fatmirësisht nuk k
Qëlloi 43 vjeçarin në prani të fëmijëve, arrestohet autori në Lezhë Kapet pas dy orë ndjekjeje nga shërbimet e Policisë së Lezhës, autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të 43-vjeçari
Nuk i dha paratë, shqiptari i vë zjarrin pronarit të hotelit në Greqi Policia greke ka arrestuar një 20 vjeçar me origjinë nga Shqipëria me akuzën e vrasjes së një pronari hoteli në ishullin
Për herë të parë pas zjarrit, kështu do të festohen Krishtlindjet në katedralen Notre-Dame Abacia e Notre-Dame do të japë një koncert në prag të Krishtlindjes, pa një audiencë, në katedralen e Notre-Dame e shkat
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
Kërcet arma në Berat, 28 vjeçari tenton të vrasë të riun Një 28-vjeçar ka tentuar të vrasë me armë zjarri një 27-vjeçar një Berat, por fatmirësisht krimi është parandaluar në ko