999 rezultate për

zjarr

Tragjedi në Durrës! I riu gjendet i vrarë me armë zjarri në banesën e tij Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Një shtetas është gjetur i vdekur pasi ka qëlluar veten e ti
I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Shkrumbohet në flakë banesa në Kolonjë, humb jetën 89 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Kolonjë ku një 89 vjeçar është shkrumbuar brenda banesës.
Rikthehet Rina Balaj, vjen "zjarr" në projektin e ri (VIDEO) Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga
Breshëri plumbash në Bulqizë, qëllohet me armë zjarri drejt automjetit Një sulm me armë zjarri raportohet nga Bulqiza, ku është qëlluar me armë në drejtim të automjetit të shtetasit E.T. M
Arrestohet 33-vjeçari në Durrës, iu gjet arsenal armësh Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person të cilit iu gjetën në mjetin që drejtonte një armë zjarri, eksploziv dhe
Trafiku i armëve në Turqi, policia jep detaje nga operacioni në vendin tonë Policia e Shtetit ka njoftuar se në vendin tonë janë arrestuar 9 persona në kudër të operacionit “Bosphorus” për trafiku
Përfshihet nga flakët lokali në kryeqytet, evakuohen me urgjencë banorët Një lokal në lagjen Dardania në Prishtinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Policia dhe forcat zjarrfikës
Rrodhi bombola e gazit, shkrumbohen në flakë dy banesa në Vlorë Vlora është zgjuar në sirenën e zjarrëfikëses mëngjesin e sotëm pasi një zjarr ka rënë në një banesë në lagjen Partizani
Të shtëna me armë zjarri, shpëton për mrekulli talenti i Sportingut pasi e qëllojnë në gjoks Frikë për talentin e ri portugez Bruno Tavares, një nga lojtarët më premtues të Europës. 18-vjeçari i Sporting-ut, s
Të shtëna me armë zjarri në afërsi të ndërtesës së EULEX-it në Prishtinë Në rrugën "Arbnor e Astrit Dehari", në Prishtinë, të dielën ka pasur të shtëna me armë zjarri. Daut Hoxha, zëdhënës
Tentoi të vrasë me kallash kushëririn, policia rrethon shtëpinë e 35 vjeçarit Policia e Beratit ka parandaluar një krim në familje duke çuar pas hekurave një 35 vjeçar pasi tentoi të vriste me armë
Trafiqe armësh, Policia arreston dy persona në Durrës 2 persona janë arrestuar gjatë kësaj të premteje nga Policia e Durrësit. Shtetasi Artur Polovina, 47 vjeç dhe Barjam
Shkoi zjarrfikësja për t'i nxjerrë, 11 lojtarë të PSG ngecën në ashensor (VIDEO) Një incident i pakëndshëm u ka ndodhur lojtarëve të PSG-së ditën e djeshme. Plot 11 lojtarë të nënkampionëve të Eu
Arrestohet 30 vjeçari pasi dhunonte dhe kërcënonte bashkëshorten, çfarë iu gjet në banesë Policia e Tiranës ka parandaluar një krim në familje duke arrestuar një 30 vjeçar pasi ushtronte dhunë psikologjike ndaj
Përplasje me armë në Krujë, 35 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Tapizë të Krujës. Policia njofton se në rrethana ende të paqa
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Qëllohet me armë zjarri 34 vjeçari në Fier, policia në kërkim të autorëve Një 34-vjeçar është paraqitur mbrëmjen e djeshme në spitalin e qytetit të Fierit, pasi ishte qëlluar në këmbë me armë zj
Kërcet arma në "Don Bosko", plagoset i riu Në orët e mesnatës në Tiranë janë regjistruar të shtëna me armë. Leo Hera 31-vjeç, është plagosur me armë zjarri në k