999 rezultate për

zjarr

Vritet me armë zjarri një shtetas Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. 51-vjeçari Aton Keli, fil
Ndodheshin katër persona brenda saj, qëllohet me armë zjarri ndaj makinës në lëvizje Policia njofton se ndaj një veture, në të cilën ndodheshin katër persona, është qëlluar me armë zjarri sot në Lluzhan të
Ademi reagon për zjarret në selinë e PS: Nuk ishin tanët, policia me duar në xhep Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi akuzon se personat që thyen xhamat e selisë së PS-së, u futën brenda dhe nxorën
Zbrazën selinë e PS-së dhe i vunë zjarrin, gaz lotsjellës në Shkodër Ka marrë të tjera përmasa tubimi për vrasjen e Klodian Rashës në Shkodër, ku protestuesit kanë bastisur selinë e PS-së d
Sot merret vendimi për policin që vrau Klodian Rashan Efektivi i “Shqiponjave”, N.H, i cili qëlloi me armë zjarri dhe i mori jetën, 25-vjeçarit, Klodian Rasha ditën e martë,
Të rinjtë protestues dëmtojnë me gurë makinat e zjarrëfikësve në Tiranë (FOTO LAJM) Një protestë e dhunshme është zhvilluar edhe sonte në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, i vrarë 3 ditë më parë nga nj
Tragjike: Vriten me armë zjarri dy vëllezër në Maliq Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korcës, ku dy vëllezër janë gjetur sot rreth orës 11:50 të pajetë. Trupat
Vrau Klodian Rashën, efektivi i policisë në gjendje të rënduar psikologjike Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Trazira dhe përplasje me Policinë: Kronika e protestës për Klodian Rashën Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Sekuestrohet kokainë dhe armë zjarri, arrestohen dy shqiptarë në Greqi Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga gjatë një operacioni policor në Greqi, ndërsa njëri prej tyre rezulton i kërkuar
Spartak Koka: Kam fotot e kufomës, Klodian Rasha me hematoma në fytyrë Gazetari Spartak Koka ka arritur të sigurojë disa foto të trupit të pajetë të 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua
Përplasje, zjarr, gaz e flamur! Çfarë nuk u pa nga protesta e sotme (FOTO LAJM) Më shumë se 3 orë zgjati protesta e të rinjve të cilët protestuan për vrasjen e Klodian Rashës dy ditë më parë nga Polic
Zjarr masiv në Shkodër, digjen plotësisht tre lokale Një zjarr masiv në qytetin e Shkodrës ka përfshirë tre lokale, duke i djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur ne afërsi
EUROPOL operacion global, sekuestrohen qindra armë që trafikoheshin me postë Është finalizuar operacioni policor ndërkombëtar "ARMSTRONG VII", i drejtuar nga Europol. Ky aksion global u bë kundër t
Daja karikon Partizanin për derbin: Zemra do të jetë zjarr Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, doli ditën e sotme në konferencën për shtyp në prag të derbit ndaj Tiranës që do të zh
Zbardhet emri, ekzekutohet me armë zjarri 27 vjeçari në Vlorë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Orikum-Llogara, në fshatin Dukat Fushë në Vlo
Ngjarje tragjike në Tiranë, zjarri i merr jetën 64 vjeçarit në vendin e punës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 64 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri të rënë në vendin
Të shtëna në autostradë, plagosje me armë zjarri Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në Lezhë ku raportohet të jetë plagosur një person, i identifikua
Shkrumb e hi! Shtëpia e aktores së famshme shkatërrohet nga zjarri Ferma verore e familjes së aktores Jennifer Lawrence është përfshirë nga flakët! Sipas “Fox News”, fatmirësisht nuk k
Qëlloi 43 vjeçarin në prani të fëmijëve, arrestohet autori në Lezhë Kapet pas dy orë ndjekjeje nga shërbimet e Policisë së Lezhës, autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të 43-vjeçari