999 rezultate për

zjarr

Tifoze e zjarrtë si Tayna, merr të gjithë vëmendjen në stadium (FOTO LAJM) Reperja shumë e suksesshme dhe e komentuar në media, Tayna ishte e pranishme mbrëmë në ndeshjen Kosovë - Mal i Zi. Darda
Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Nga Kili te Kolumbia, këto janë 10 shtetet me tifozet më të zjarrta (FOTO LAJM) Gjëja që e bën futbollin akoma më tërheqës dhe më interesant është tifozëria, sidomos ajo femërore. Kur flasim për ti
Pavarësisht shiut dhe borës, ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh (FOTO LAJM) “Ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh dhe nuk është shuar kurrë, pavarësisht shiut apo borës”. Ky është Yanar Dag, që
Vrau me armë zjarri 26 vjeçarin shqiptar, dënohet me 9 vite heqje lirie "Unë nuk doja ta vrisja, ai po ma merrte pushkën nga duart e tij" Më 14 dhjetor 2013 në Franzoni një 35-vjeçar italia
Një 9-vjeçar akuzohet për vrasjen e 5 personave, në Amerikë Një fëmijë nëntë vjeç është akuzuar për vrasjen e 5 përsonave në Illionis. Sipas policisë thuhet se zjarri në rimorkion
Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në r
Kris arma në Vlorë, vritet 56 vjeçari Ngjarjet kriminale vazhdojnë të trondisin shqiptarët. Edhe ditën e sotme është ekzekutuar me armë zjarri një shtetas
I riu merr peng 13-vjeçaren, momenti i shkëmbimit të zjarrit me policinë (VIDEO) Dalin pamjet e aksionit te policise, ne ndjekje te pengmarresit te nje vajze 13-vjecare, qe e kishte marre ate me dhune
Zjarri shkrumbon fermën në Maliq, rrezikohen banesat Mbrëmjen e sotme mësohet se një fermë është përfshirë nga flakët në Maliq të Korçës. Zjarri ka shkrumbuar të gjithë b
Makina shoshë nga plumbat, si u qëllua me armë zjarri 27 vjeçari në Lezhë (VIDEO) Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në d
Atentat në Lezhë, qëllohet me armë drejt 27 vjeçarit Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në drejt
Tentoi të hynte nga oxhaku për të grabitur, hajduti përfundon si mos më keq Një djalë i ri që ka dashur të grabisë një shtëpi në zonën e Andalusia nëSpanjë, nuk ka përfunduar fort mirë. Kjo pa
Parandalohet konflikti me armë zjarri në Durrës Parandalohet sherri me armë zjarri mes disa personave në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.18 në qytetin bregdetar
Plagosja me armë zjarri në Durrës, identifikohet autori Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Durrës. policia njofton se ngjarja ka ndodhur për moti
Plagosje me armë zjarri në Durrës, autorët ia mbathin Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2
Rrezikohen 3 banesa, zjarr masiv në Orikum Një vatër e madhe zjarri ka përfshirë mbrëmjen e sotme në lagjen “Portative” Orikum, të Vlorës. Nga zjarri janë përfs
E vranë dhe e hodhën në kanal, zbardhen detajet nga ngjarja në Mirditë Ditën e sotme në Mirditë ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku është ezkekutuar me armë zjarri një i ri, në Zall Xhuxhë.
Zbardhet emri, kush është i riu që u vra sot në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mirditë, në Zall Xhuxhë, ku është ekzekutuar me armë zjarri një i ri.
Spiropali: Meta i hodhi benzinë zjarrit, duhet shkarkuar! "Presidenti ka bërë gjë të paprecedent, ka shpikur institucion. E ka bërë në një moment kur Shqipëria ishte në një pozic