999 rezultate për

ziyech

Hakim Ziyech zbulon arsyen pse zgjodhi Chelsean Hakim Ziyech në fund të sezonit do të largohet nga Ajax për tiu bashkuar Chelsea më të cilin ka nënshkruar një kontratë
ZYRTARE/ Ziyech nënshkruan me "Blutë e Londrës" Hakim Ziyech është lojtari më i ri i Chelsea. Ish anëtari i Ajax Amsterdam, Hakim Ziyech, i është bashkuar ‘Bluve’ të
Chelsea arrin marrëveshje me Ajax-in për Hakim Ziyech Chelsea nuk nënshkroi me asnjë lojtar gjatë merkatos së janarit, por siduket nuk do të jetë e njëjta gjë edhe në atë të
Mësoi çmimin e yllit të Ajax, Arteta e do që në janar Ardhja e Mikel Artetas në krye të Arsenalit ka ndryshuar planet e skuadrës për merkaton. Ish-ndihmësi i Pep Guardiolë
Arsenali ka gati 50 milion euro për yllin e Ajax Mesfushori i Ajax Amsterdam, Hakim Ziyech është lojtari që prinë listën e dëshirave të Arsenal, sipas raportimeve të ‘Ca
Ziyech i jep "lamtumirën" Ajaxit, skuadra angleze i ofron 50 milion euro Hakim Ziyech me shumë mundësi mund t’i thotë lamtumirë Ajaxit në këtë merkato dimërore. Sulmuesi 26 vjeçar ishte një pre
15 ndeshje 20 asist, ylli marokien më i miri në Europë (FOTO LAJM) Është vetëm fillimi i muajit dhjetor dhe Hakim Ziyech ka plot 20 asiste deri më tani. Kjo shifër e pabesueshme e bën
Eriksen gjithjë e më larg Tottenhamit, 'spurs' gjejnë pasuesin te Ajax Mesfushori danez e ka shprehur hapur dëshirën për një eksperiencë të re larg Premier League. Eriksenit i përfundon ko
Spektakolare! Tunel dhe gol nga mesfusha (VIDEO) Në një fraksion loje mund të lindë një lojë e çmendur që më pas të mbetet në kujtesë. Kjo i ka ndodhur edhe yllit 21-vje