999 rezultate për

zinj

Neymar shpërthen në lot pas ndeshjes, Juve feston (FOTO LAJM) Barcelona nuk mundi që mbrëmë të përsëriste "remuntada"-n ashtu si ndaj PSG-së. Bardhezinjtë ishte një "mur" i vërtet në
"Juventini" Rama thumbon keq Bashën para ndeshjes ndaj Barcelonës (FOTO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është mbërthyer nga emocionet e përballjes së nesërme mes Barcelonë dhe Juventusit,
Përcaktohet gjyqtari i Barça-Juve, lajm i keq për bardhezinjtë UEFA ka përcaktuar gjyqtarin e ndeshjes së kthimit mes Barcelonës dhe Juventusit. Institucioni më i rëndësishëm i futbol
Juve nis numërimin mbrapsht për festën e titullit Juventus fitoi dy pikë të tjera ndaj Romës në garën për titullin kampion gjatë këtij sezoni. Bardhezinjtë tashmë kanë ni
Juve mund Pescarën dhe prek titullin, Berisha frenon Romën (VIDEO) Juventus nuk ka ndërmend të ndalet edhe në kampionat. Bardhezinjtë morën fitoren e radhës në transfertë ndaj Pescarës 2-
Dybala rinovon me Juven, Edi Rama e feston në këtë mënyrë (FOTO) Paulo Dybala sot ka rinovuar kontraën me Juventusin deri në vitin 2022, duke i dhënë fund zërave për një largim të munds
29 trofe në 31 vite me Milanin, Berlusconi histori suksesi Silvio Berlusconi nga sot nuk është më president i kuqezinjve, por ai mund të konsderohet si një ndër presidentët më të
Kombëtarja e futsallës i mbyll eliminatoret me barazim Kombëtarja e Shqipërisë në futsal i mbylli me një barazim 6-6 eliminatoret e Europianit të Futsal që po zhvillohen në Az
Europa i "përulet" Juves, numrat e bardhezinjve janë të frikshëm Juventus po shijon frytet e një pune të jashtëzakonshme të bërë në 6 vitet e fundit, fillimisht me Conten dhe tashmë nën
Shqiptarja që luan me Greqinë: Dua të jem në fushë ndaj kuqezinjve Në radhët e ekipit grek dje u aktivizua për ngjyrat e kombëtares greke edhe një futbolliste me origjinë shqiptare, Stela
Juventus i shpall "luftë" Barcelonës, ja si e kërcënon (VIDEO) Juventus do të përballet me Barcelonën të martën në mbrëmje. Bardhezinjtë pas fitores kanë vendosur për t'i dërguar një
Kombëtarja e futsallës i nis me humbje eliminatoret, braziliani gabon nga penalltia Kombëtarja shqiptare e futbollit të sallës i ka nisur me humbje kualifikueset e Kampionatit Europian “Slloveni 2018”. Ku
Juve befason United, ofertë të frikshme për yllin e Realit Juventus vazhdon misionin për të formuar një skuadër edhe më të frikshme për sezonin e ardhshëm. Sipas gazetës spanjolle
Milan barazon ndaj Pescarës së Memushajt, vendos gafa e Donnarumës (VIDEO) Milani nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim 1-1 në transfertë ndaj vendit të fundit në renditje Pescarës.
Muntari habit për golin fantazmë: Milan s'do ta fitonte titullin dhe nëse ... Ish-mesfushori i Milanit, Sulley Muntari është shprehur se kuqezinjtë nuk do ta fitonin titullin edhe nëse do të quhej g
Dëmtimi i rëndë i Pjacës i prish planet Juves, ja objektivat e rinj në merkato (FOTO) Dëmtimi i rëndë që pësoi Marko në miqësoren Estoni-Kroaci ka vënë në lëvizje Juventusin. Bardhezinjtë kanë hedhur sytë n
Shpresat arrijnë fitoren e parë nën drejtimin e Bushit Kombëtarja U-21 më në fund gjen fitoren e parë nën drejtimin e Alban Bushit. Kuqezinjtë e vegjël mundën 2-0 Moldavinë n
Bosnja fillon stërvitjen në Shqipëri, por nuk vjen mesfushori i Juves Bosnja ka zhvilluar dje pasdite seancën e parë stërvitore në stadiumin “Selman Stërmasi”. Kundërshtarët e nesërm kanë ar
5 vjet trajner i kuqezinjve, ja 9 lojtarët që ka larguar De Biasi (FOTO) Gianni De Biasi nuk bën shumë kompromise kur bëhet fjalë për mosmarrëveshje me lojtarë. Strategu italian deri më tani ka
"Rezultati jo, ndeshja po!", Rama falenderon kuqezinjtë për lojën Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas përfundimit të takimit të sotëm Itali-Shqipëri, ku rezultati ishte në fav
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.