999 rezultate për

zinedine

Zidane s'ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba E ardhmja e Paul Pogba ende mbetet e paqartë. Sipas raportimeve të fundit, ZInedine Zidane dëshiron me çdo kusht ta k
Ish-presidenti i Realit: Mourinho e deshi kthimin në Madrid ose Mourinho donte vërtet të kthehej në postin e trajnerit të Real Madridit, por nuk ka qenë e shkruar, sipas ish-presid
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m
Reagon Solskjaer pas takimit mes Pogbas dhe Zidane Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, insiston se ai nuk e sheh si problematik takimin mes mesfushorit t
Zidane-Pogba, takim sekret në Dubai, çfarë po kurdiset? Paul Pogba nuk do të jetë në dispozicion të Ole Gunnar Solskjaer në përballjen “big” të Premier League-s mes Manchester
Reali nuk i ndahet Pogbasë, ka zhvillime të reja Reali i Madridit nuk dorëzohet për Pogbanë. "Los Blancos" janë të bindur për ta transferuar këtë verë francezin në "Sant
Tragjedi në familjen e Zinedine Zidane Zinedin Zidan braktisi fazën përgatitore të Realit të Madridit ditën e djeshme për shak të një fatkeqësie familjare.
Solari, trajneri më i mirë i Real-it këtë sezon të dështuar Real Madridi i ndërroi dy trajner këtë sezon, Julian Lopetegui dhe Santiago Solari për ta kthyer në fund Zinedine Zidane
Reali pa busull, pëson humbjen e parë nën drejtimin e Zidane (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbjen e parë nën drejtimin e Zinedine Zidane pas rikthimit në stolin e "Los Blancos", duke u mp
Real Madrid-Hazard një hap larg kurorëzimit Eden Hazard dhe Real Madrid, një martesë që në verë do të kurorëzohet. Të paktën sipas "Telefoot" që sqaron se si bel
Djali i Zidane, pranë largimit nga Reali Djali i legjendës, një herësh trajnerit Zinedine Zidane, Luca, duket se është afër largimit nga Real Madridi. Gazeta
Një mal me para, kaq do t'i kushtojë Real-it rikthimi i Zidane Transferimi i parë i Zinedine Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit. Mbrojtësi brazilian i Portos, Ed
Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klu
E ardhmja e Pogbas varet vetëm nga Mourinho Mediat italiane raportojnë se Paul Pogba i ishte ofruar Juventusit në verë, por ai mund të mbetet në United nëse Zinedin
Mesfushori i Realit sulmon Zinedine Zidane Zinedine Zidane shoki futbollin spanjoll duke vendosur të largohet nga Real Madrid kur sapo kishte arritur kulmet e karr
Pasuesi i Mou, Manchester United i mbyll derën Zinedine Zidane Nuk ka Manchester United për Zinedine Zidane. Francezi, pas lamtumirës së tij ndaj Realit të Madridit, ku arriti të fito
FIFA nominon kandidatët për trajnerin më të mirë Gjithsej 11 trajnerë janë emëruar si kandidatë për çmimin e FIFA-s, trajneri më i mirë. Fituesi i mëparshëm i këtij
E FUNDIT / Zinedine Zidane merr drejtimin e Juventusit ? Zinedine Zidane duket se i ka shumë qejf eksperiencat e reja. Pasi shkëlqeu si futbollist dhe si trajner ai kërkon të sh
Zbulohet arsyeja e largimit e Zinedine Zidane nga Real Madrid Sipas të përditshmes angleze "The Sun", përplasjet dhe zënkat e mëdhe mes Zinedine Zidane dhe Florentino Perezit kishin
Një tjetër emër i shtohet listës për të trajnuar Real Madrid Real Madrid pas largimit të Zinedine Zidane, ende nuk po arrin të gjejë zëvendësuaesin e tij. Ndonëse Real Madrid, ka