999 rezultate për

ziliqar

Mik ziliqar, 10 mënyra për të kuptuar nëse e ke edhe ti një të tillë A keni një mik të ziliqar? Ai është si një krimb. Kjo ndjenjë e pakëndshme që ai, personi i dashur në zemrën tënde, ësht
Një mik ziliqar është më i keq se 10 armiq Njerëzit me të cilët rrimë kanë një influencë të madhe në jetët tona dhe, në një pikë të caktuar, mund të vendosin nëse
Zidane nuk duron më: Ka shumë anti-madrilena, suksesi jonë i shqetëson të gjithë ziliqarët Zidane nuk duron dot më. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Malagan, francezi u është kundërvënë të gjithëve duke
Perez i'u përgjigjet kritikuesve të Realit: Pse jeni kaq ziliqar? Që Reali i Madridit nuk është në top formën e tij kjo është parë dukshëm por që dhe kritikët po e nenvlerësojnë dhe kjo
Elton Deda reagon për revoltën ndaj vezëve të Bleonës: Femra ziliqare! Këngëtari Elton Deda ka reaguar në lidhje me fyrjet e shumta që iu bënë online Bleona Qeretit pasi ajo publikoi videon e
Vata mbështet De Biasin: Shqiptarët xhelozë dhe ziliqarë Ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, i ngacmuar nga reagimet e fundit në lidhje me rinovimin ose jo të kontratës me Gia
Khloe Kardashian thumbon ziliqarët (FOTO LAJM) Familja Kardashian nuk e ka mohuar faktin e ndërhyrjeve, por ndodh që ndonjëra prej tyre të hedh poshtë ndonjë thashethe
Nicki Minaj komplimenton Iggyn: Nuk jam ziliqare Nicki Minaj nuk e sheh aspak si një konkurente Iggy Azalea, përkundrazi, ajo e komplimenton vazhdimisht. Reperja amerika
Tevez nuk e ka zili Ronaldon Sulmuesi i Juventus, Carlos Tevez nuk e ka zili Ronaldon, edhe pse ylli madrilen e ka nisur mjaftë mirë sezonin. Ai shpr
Mediat serbe ziliqare: Ky është fundi, Shqipëria ia kalon edhe Serbisë Mediat serbe nuk e kanë pritur mirë renditjen e fundit të kombëtares shqiptare nga FIFA e cila tashmë është renditur në
Gratë më ziliqare se meshkujt Sipas një studimi ndërkombëtar i publikuar ne "Revista de Psicologia Social", në punë, gratë janë më xheloze dhe ziliqar
Reja: Ziliqar ai që mohon meritat tona Nuk ka më shance për paqe. Antonio Cassano është jashtë Sampdorias, është përjashtuar nga skuadra për motive disiplinore