999 rezultate për

zili

Ronaldinho mbetet pa pashaportë, gjykata se lejon të kapërcejë Brazilin Një gjykatë në Brazil ka vendosur që ta mbrojë vendimin për konfiskimin e pasaportave të ish-fituesit të Kupës së Botës,
Braziliania seksi provokon me bikini (FOTO LAJM) Modelja braziliane, Anne De Paula, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated
Lucas Moura merr një dedikim emocionues nga bashkëshortja e tij (VIDEO) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkë
Mbyllet sezoni për Thiago Silvën, operohet në gju (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi i kombëtares së Brazilit dhe i PSG ka mbyllur sezonin pasi ditën e sotme është operuar në gju. Lajmin
Barcelona përgatit 35 milion euro për brazilianin e Chelsea-t Barcelona i është rikthyer dhe njer interesimit për Willian. Sipas presigjozes "The Sun", katalanasit po përgatitin një
Ylli i PSG-së objektivi i Juventusit Në sfidën për të triumfuar në Champions League, skuadra e Juventusit po piketon disa yje për të përforëcuar grupin aktua
Një ndëshkim në Ohër që do ta kishin zili diktaturat më mizore Gjobitja e një shtetasi zviceran me etni shqiptare nga një gjykatës në Ohër vetëm pse shpalosi një flamur shqiptar, treg
Përplasja e shekullit: "Herkuli" i Persisë përballë "Hulkut" brazilian (FOTO LAJM) Sajad Gharibi, që njihet si Hulku iranian, apo edhe si "Herkuli i Persisë", është gati të ndeshet. Ai do të marrë pje
10 skuadra në sulm për brazilianin Ankand ndërkombëtar pritet të nisë për yllin e Atletico Paranaense, mesfushorin brazilian Bruno Guimaraes. Referuar të p
Policia arreston papagallin, spiunonte të padroni shpërndarës droge Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës drog
AZILI/ Gjysma e shqiptarëve u refuzuan në 2018-ën Ndonëse Shqipëria është klasifikuar si vend i sigurt i origjinës mbetet në 25 vendet me numrin më të lartë të aplikimeve
Shqipëria importon 70 milion dollarë mish Brazili Brazili është një nga furnizuesit më të mëdhenj të tregjeve botërore me mish. Shqipëria importon çdo vit mbi 800 milionë
Juventusi sakrifikon yllin brazilian për talentin e Seria A Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë shumë i mirë për mesfushorin brazilian Douglas Costa, që nuk dha atë që pritej me bardh
Tifozët e Barcelonës marrin hak ndaj Coutinho "Camp Nou", shumë e ndërgjegjshme për festimin e Coutinhos në golin ndaj Manchester United, nuk ka harruar të hakmerret
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.
Interi nis tratativat për nënshkrimin me mbrojtësin brazilian të City Ndonëse Seria A hyn në muajin e fundit, Inter nuk është e fokusuar vetëm në fushën e blertë dhe në objektivin për të sig
Modelja braziliane "tërbon" Milanin në këtë fund sezoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint fin
Xhaka titullar ndërsa Ozil në stol, dalin formacionet Napoli-Arsenal (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Arsenalit, që do të zhvillohet nga ora 21:00. Pas fitor
Vinicius Junior: Zidane? Ai bën gjithçka për ne Për herë të parë që pas rikthimit të Zinedine Zidane në Real Madrid, ka folur talenti brazilian, Vinicius Junior. Vin
Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehe