999 rezultate për

zikaltrit

Eto`o, Interi nuk dorëzohet Klubi zikaltër ka përgatitur një strategji të re për të rikthyer kamerunasin në Milano në merkaton e janarit edhe pse dr
E kërkuam Lavezzin Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka pranuar se zikaltrit e kanë kërkuar yllin e Napolit, Ezequiel Lavezzi. Argjent
Interi fiton ndaj CSKA Moscow (VIDEO) Takimi ndërmjet skuadrës CSKA Moskow dhe asaj italiane, Inter e zhvilluar në kuadër të javës së dytë të fazës së grupeve
Moratti mendon për Berbatov Në orët e fundit, duket se zikaltrit kanë lëshuar kundrejt ofertës së Sir Aleks Fergusonit për holandezin, nisur edhe ng
Tevez tek Interi edhe pa largimin e Sneijder Sipas nje raporti të përditshmes italiane Corriere dello Sport,Inter dhe Manchester City mund të rikthehen për të bisedu