999 rezultate për

zikaltrit

Këta janë 8 "pleqtë" e Serie A që nuk dorëzohen (FOTO LAJM) Të gjithë klubet në Serie A po punojnë për rinovimin e skuadrave të tyre duke afruar elementë të rinj, të cilët mund të
Inter, Carrew: Kjo është mundësia ime e artë Vijnë edhe fjalët e para të John Carrew para firmosjes së kontratës me Interin. Sulmuesi norvegjez ka mbërritur sot në M
Inter rinovon me Cassanon Inter ka nisur punën për rinovimin e kontratës me sulmuesin e saj Antonio Cassano. Sipas asaj që shkruan "Sportmediaset.
Inter në ndjekje të talentit koreano-jugor (VIDEO) Në kërkim të talenteve të reja. Kjo është politika që kërkon të ndjekë Inter në merkatot e ardhshme. Koha e shpenzimeve
Suarez, Inter "parakalon" Juven Nëse Juventus kërkon Luis Suarez nuk duhet vetëm të bindë Liverpool por edhe të mposhtë konkurrencën e Inter. Zikaltrit
Inter, shifra që paralajmërojnë krizën La Gazzetta dello Sport analizon momentin aspak të mirë që po kalon skuadra e Inter. Të besuarit e Andrea Stramaccionit
12 ish zikaltrit që janë veshur kuqezinj (FOTO LAJM) Mario Balotelli është vetëm emri i fundit i listës së gjatë të sulmuesve që në karrierën e tyre kanë mbajtur fillimisht
Inter, 5 arsye për të besuar ndaj Juves (FOTO LAJM) Kur në "San Siro" u dha lajmi se Pogba kishte shënuar në kohën shtesë golin e fitores së Juventusit ndaj Bolonjës, tifoz
157 Milan-Inter, ja shifrat Të dielën do luhet derbi i 157-të zyrtar ndërmjet Milanit dhe Interit në Serie A. Deri tani zikaltrit kryesojnë me 58 fi
Andrea Stramaccioni, "The Special Two" "Special Two". Asnjë si Andrea Stramaccioni në stolin e Inter që prej kohës kur u largua Jose Mourinho, ndaj dhe zikaltr
5 problemet serioze të Inter (FOTO LAJM) Nga Pescara te Roma: një zgjim i keq për Inter. Pas fitores së parë 0-3 kundër debutuesve të Serie A u mendua se zikaltr
Julio Cesar-QPR, arrihet akordi Sipas asaj që raporton "Sky Sport 24", aventura e Julio Cesar në portën e Inter ka marrë fund. 32-vjeçari brazilian ka a
Inter "all-in" për Lucas Lucas Moura deklaroi më ditë më parë: "vendos për të ardhmen pas Lojërave Olimpike", ndërsa Inter po mendon ofertën që d
Inter, Gilardino zëvëndësues i Militos Thashethemet e merkatos kanë propozuar gjatë orëve të fundit një pistë të re, e cila lidh Interin me ish-milanistin Albe
Handanoviç është i Inter Samir Handanoviç mund të quhet një futbollist i Inter. Sipas asaj që raporton "Sky Sport 24", në orët e fundit drejtuesi
Ikën Maicon, vjen Debuchy Ka shumë mundësi që Interi të bëjë një ndërhyrje të dyfishtë në merkato për sa i përket krahut të djathtë të mbrojtjes z
3 emrat për Interin e ri (FOTO LAJM) Pasi ka siguruar titullin e tretë kombëtar në histori, Manchester City ka filluar punën për të ndërtuar një superskuadër
Inter, si mund të arrihet vendi i tretë Rregulli i parë i ndjekjes së vendit të tretë: kurrë nuk duhet folur për të. Nuk është një “Fight Club”, por do jetë një
Moggi tall Interin: I duhet një tjetër "Calciopoli" Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Lucciano Moggi, nuk mund ta falë asnjëherë Interin. Situata që po kalojnë zika
Inter-Bologna, zikaltrit pa Milito dhe Stankoviç Diego Milito dhe Dejan Stankoviç do të mungojnë në ndeshjen që Interi do të luajë të premten në mbrëmje ndaj Bologna, e