999 rezultate për

zikaltrit

Candreva i rradhës që largohet nga Interi, kjo pritet të jetë skuadra e re Pas 4 sezonesh Antonio Candreva do të mbyllë aventurën e tij me Interin. Mesfushori anësor i cili te zikaltrit ka luajtu
Skriniar shuan zërat: Conte më do te Interi Milan Skriniar humbi vendin e titullarit në javët e fundit të sezonit dhe me konfirmimin e Antonio Contes në pankinë, me
RENDITJA/ Bayerni kryeson, Interi kalon Juventusin (FOTO LAJM) Ecuria fantastike si në Gjermani edhe në Europë, ka bërë që Bayerni i Mynihut të kryesojë renditjen e UEFA-s, për klub,
Talenti italian vesh fanellën e Interit, zyrtarizimi pas Europa Leagues Sandro Tonali do të jetë futbollisti i radhës që do t’i bashkohet Interit gjatë merkatos së kësaj vere. Zikaltrit kanë “
Interi synon majat, zbulohet lista e lojtarëve që kërkohen në merkato Ndonëse po zhvillon ndeshje mjaft të mira në fushë, Interi është eliminuar nga Champions League dhe Kupa e Italisë, ndër
Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi A
E ardhmja e Mertens te Napoli në pikëpyetje, Interi këmbëngul për belgun Interi provon të surprizojë çdo kundërshtar që është në garë për kartonin e Dries Mertens, që me shumë mundësi do të lar
Liverpooli dhe Interi kërkojnë shërbimet e tij, Werner e ndan mendjen Sulmuesi gjerman Timo Werner ka pranuar se dëshiron të largohet nga Leipzig dhe Bundesliga gjermane në fund të sezonit p
Juventusi dhe Interi ngacmojnë njëri-tjetrin për 5 majin (VIDEO) Data e 5 maj e vitit 2002 është ajo që ngjall kujtime dhe emocione të kundërta të tifozërisë së Interit dhe Juventusit,
"Nuk më la Interi të shkoja te Milani", "zikaltërit" përgënjeshtrojnë Spalletin: Vetë refuzove të largohesh Luciano Spalleti nw intervistwn e ditw sw djeshme tha se sezoni 2019/20 ka qenë i kompletuar për të, pasi ai është en
Presidenti i Veronës në zyrat e Interit, zikaltrit synojnë Kumbullën dhe Rrahmanin Interi shfaq hapur interes për dy mbrojtësit shqiptarë të Veronës, Marash Kumbullën dhe Amir Rrahmanin. Siç raporton
Agjenti i Marash Kumbullës: Po interesohet Interi Marash Kumbulla është një nga zbulimet më të mëdha në Serinë A për këtë sezon, për shkak të paraqitjeve të shkëlqyera që
Barcelona dhe Reali në sulm, a do ti përballojë dot Interi? Kontrata është garancia e Interit, por një ofertë e "majme" do t’i bënte zikaltrit të mendoheshin. Milan Skriniar është
Skuadra e Seria-C mposht Interit Interi i Antonio Contes ka pësuar humbjen e tretë radhazi edhe pse këtë herë nuk bëhet fjalë për një ndeshje zyrtare por
Erjona Sulejmani e pranishme në derbin Inter-Juve, për kë bën tifo modelja Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani është një tifoze e deklaruar e skuadrës së I
Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
Lazio-Atalanta, luftë e ashpër për Championsin Barazimi i Interit ndaj Udineses të shtunën e ka bërë akoma edhe më interesante garën për një vend në Champions në Serie
Lautaro Martinez kërcëkon Juventus: Vitin tjetër ju "heqim kurorën" Lautaro Martinez është gati të luajë derbin e parë të Italisë si protagonist, pasi Luciano Spalletti pritet të preferojë
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund