999 rezultate për

zikalterit

Interi "blindon" kreun e Serie A, zikaltërit mposhtin Atalantën (VIDEO) Interi nuk heq dorë nga titulli kampion. Skuadra e Contes ka mposhtur 1-0 në shtëpi Atalantën falë golit të Milan Sk
Inter – Genoa, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" shkëputjen Interi do të përballet me Genoan në Giuseppe Meazza në kuadër të javes së 24-të të Serie A. "Nerazzurrët" kërkojnë të
Interi "zbret me këmbë në tokë" Milanin, zikaltërit "blindojnë" kreun (VIDEO) Interi ka shkatërruar Milanin 0-3 në derbin e luajtur në San Siro, shkruan Albeu.com. Për zikaltërit ndeshja nisi mja
"Çmendet" Inter, zikaltërit shënojnë të 3-tin (VIDEO) Interi nuk fal Milanin. Romelu Lukaku bëri gjithçka vete që nga mesi i fushës duke dërguar shifrat në 0-3 për zikalt
Super Inter, Zikaltërit dyfishojnë rezultatin (VIDEO) Interi ka dyfishuar rezultatin përballë Lazio duke e mbyllur pjesën e parë me avantazhin 2-0. Për skuadrën e Contes k
Inter – Benevento, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kryesuesit Inter do të ndeshet me Beneventon në kuadër të xhiros së 20-të të Serie A. Inter qëndron në vendin e dytë me 41 pikë,
Dramë në Inter - Milan, "perla" e Eriksen kualifikon zikaltërit në gjymëfinale të kupës (VIDEO) Me rezultat 2-1 është mbyllur çerekfinalja mes Interit dhe Milanit. Dy fytyrat kryesore të kësaj ndeshje ishin padysh
Inter – Crotone, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" synojnë ta nisin mbarë Inter kërkon të arkëtojë tre pikë kundër skuadrës Crotone në kuadër të javes së 15-të të Serie A. "Nerazzurrët" gjend
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Veronës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën. Për "zikalt
Verona - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" duan kreun onte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja mes Hellas Veronas dhe Interit, e vlefshme për javën e 14-të të Seria A. Mysaf
Inter - Bologna, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kreut Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Inter është në përndjekje
Sassuolo - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun (FOTO LAJM) Interin e pret një ndeshje e vështirë ndaj Sassuolos në udhëtim, në kuadër të ndeshjes së nëntë. Sassuolo është një p
Inter - Torino, formacionet zyrtare: Befasi te "zikaltërit" Interi pret Torinon në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë të Seria A. Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtar
Inter - Parma, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Parma. Inter luan në terrenin e vet, në kuadër të xhiros së g
Vidal prish kontratën me Barcelonën, transferimi te "zikaltërit" çështje orësh Arturo Vidal tashmë mund të konsiderohet në të gjitha efektet një futbollist i Interit. Pas ditëve të tëra bisedimes
Inter përmbys Torinon për dy minuta (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Torinos duke përmbysur rezultatin. Zikaltërit shënuan dy gola brenda 3
Interi në krizë, ndalet nga Verona me asist të Rrahmanit (VIDEO) Inter ka gabuar për të dytën ndeshje radhazi pas asaj ndaj Bologna, shkruan Albeu.com. Zikaltërit nuk kanë shkuar më
Inter - Sampdoria, formacionet e mundshme: "Zikaltërit" ende në lojë për titullin Interi do të luaj sot ndeshjen e prapambetur me Sampdorian ku do ti duhet ti bëjë llogaritë pa Stefano Sensin dhe Marcel
"Çmendet" Interi, realizon sapo fillon takimi (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Napolit. Zikaltërit kanë relizuar që në minutën e 3 me Eriksen.
Higuain "tremb" zikaltërit: Lautaron e ka telefonuar Messi, vështirë se mund ta refuzojë Barcelonën Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një o