999 rezultate për

zikalter

Messi u dëmtua, ky është mesazhi i zikaltërve për "pleshtin" Lionel Messi do të jetë mungesa e madhe e Barcelonës në ndeshjen e mesjavës në Champions League me Interin dhe në El Cla
Ikardi kthehet në çështje te Inter, zbuloni arsyen Skuadra e Interit po zhvillon një sezon fantastik pasi numëron plot 6 fitore radhazi. Pavarësisht se i gjithë ambienti z
Mauro Icardi barazon rekordin e Vierit Ka fitore të merituara dhe fitore karakteri, por ka edhe ndeshje që duket sikur asgjë nuk ecën deri sa kampioni i zgjidh
Interi këmbëngul për yllin i Man.City Skuadra e Interit kë pësuar një rritje të menjëhershme pas nisjes së dobët të kampionatit. Zikaltërit kanë arritur disa
Blerja e bujshme e Inter shënon një gol të çmendur (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin me anë të Nainngolan i cili ka shënuar një super gol. Zikaltërit e kanë dominuar takimi
Marotta pranë klubit Italian Beppe Marotta është shumë pranë akordit me skuadrën e Interit. Pas largimit nga Juventusit, 61 vjeçari ka pasur një taki
Interin e pret "ferri" ndaj PSV Skuadra e Interit do të luajë sonte në mbrëmje në transfertën e vështirë të PSV Eindhoven në kuadër të Champions League
Formacioni i mundshëm i Interit përballë PSV Skuadra e Interit do të luajë do të luajë sonte në mbrëmje ndeshjen e dytë të vlefshme për grupin B në Uefa Champions Le
Ditët e fundit të merkatos, Ausilio kërkon “strehim” për dy futbollistë zikaltër Interi po vijon përgatitjet për ndeshjen e të shtunës me Bolognën, ku do të kërkojë fitoren e parë në kampionat, pas një
Ky Inter nuk është ‘anti Juve’, e ndal Torino (VIDEO) Interi nuk ka mundur që të marrë më shumë së një barazim 2-2, kundër Torinos në ‘San Siro’ edhe pse e mbyllën pjesën e p
Ndeshje e çmendur! Çfarë po ndodh në Inter-Torino, shënohen dy gola (VIDEO) Torino ka barazuar Interin në ‘San Siro’ me dy gola të shpejtë të shënuar në minutat 55 dhe 67. Zikaltërit ranë në gj
VIDEO/ Goooool, Inter shënon të parin e sezonit Interi ka shënuar golin e parë të sezonit 2018/2019 me anë të Perisic. Zikaltërit kanë kaluar në avantazh në minutën
Interi kërkon fitoren e parë kundër Torino-s Interi e ka nisur jo në mënyrën me të mirë të mundshme kmapionatin italian, ku para një jave pësojë një humbje dramatik
Entuziazëm zikaltër, Nainggolan rikuperohet dhe luan ndeshjen brenda familjes Radja Nainggolan mund të quhet tashmë i rikuperuar dhe një alternativë më shumë për Luciano Spallettin, duke filluar q
Inter i përgjigjet padisë së Real Madridit Ditën e sotme është mësuar se Real Madrid ka paditur të FIFA Interin, për çështjen e Modric. Sipas Real Madrid përfa
Ringjallja e Interit, 8 vite pas "tripletës" “Santiago Bernabéu” dëshmoi kapitullin e fundit të lavdishëm në historinë e Interit në Europë. Ndaj fanellës së bardhë,
“Perez përgënjeshtroi mediat, Modriç s’ka pranuar rinovimin me Realin” Luka Modriç vazhdon të jetë një temë e nxehtë në merkaton e kësaj vere. Interi kërkon me ngulm lojtarin më të mirë të Bo
Modric tek Interi? Ky veprim i kroatit bën zikaltërit të pashpresë për një transferim të tij “Modriç” është kthyer në një çështje shumë të diskutuar dhe duket se çdo gjë është aty ku ka qenë. Nëse klubi i Inte
Plas lufta Real-Inter pas ofertës së zikaltërve Te Real Madridi nuk e kanë marrë aspak mirë lajmin se Luka Modric kërkon të largohet, pas ofertës që skuadra e Interit i
Modriç tek Inter? Spalleti konfirmon lajmin: Ja çfarë ka thënë tekniku zikaltër Modriç tek Inter është prej ditësh lajmi kryesor në arenës e sportit. Pas fitores me Lyon Luçiano Spalletti ka folur