999 rezultate për

zikalter

Yyy çfarë këmbësh! Modelja shqiptare çuditet me Lukakun (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që p
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Tifozët zikaltër nuk lenë të qetë Lukakun, ndërhyn policia Ardhja e Romelu Lukakut te Interi ka shtuar ndjeshëm entuziasmin në kampin zikaltër. Tani tifozët shpresojnë te fiti
Interi s’heq dorë, zikaltërit tentojnë bomberin e Serisë A Kjo merkato po vijon të jetë shumë aktive për Interin. Mes të tjerash, zikaltërit kanë në tavolinë edhe dy emra të mëdhe
Inter nuk ndalet, zyrtarizon dy futbollistë në një ditë Ardhja e Antonio Contes në krye të skuadrës e ka bërë shumë aktive Interin, e cila ka nisur të lëvizë furishëm në merkat
Interi rekord abonimesh, ezaurohen të 40 mijë vendet Entuziazëm në shtëpinë e Interi për sezonin e ri futbollistik. Sikurse është komunikuar edhe nga klubi zikaltër, janë ez
Interi arrin akordin me bomberin e Romës Edin Dzeko është gjithnjë e më afër transferimit tek Interi. Sulmuesi boshnjak ka marrë një ofertë nga klubi zikaltër dh
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Interi nis kontaktet me Elseid Hysaj Inter e ka seriozisht për Elseid Hysaj. Skuadra zikaltër po kërkon frymë të re në repartin e prapavijës dhe kapiteni i
Merr fund telenovela, kur prezantohet Conte te Interi Antonio Conte është shumë pranë zyrtarizimit si trajneri më i ri i Interit. "Sport Mediaset" bën të ditur se tekniku
Inter ka në plan anësorin e PSG Inter po punon për të sjellë në Serinë A anësorin me tipare sulmuese të skuadrës së PSG-së, argjentinasin Angel Di Maria
Nuk ndalen sulmet ndaj Icardit: Njeri i vogël, që nuk e meriton Interin “Curva Nord” është ende kundër Mauro Icardi. Sulmuesi zikaltër, në ndeshjen kundër Romës e përçau tifozërinë në “San Sir
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun
Mesfushori kërkon rrogë të lartë, Interi po mendon të heqë dorë nga ylli City-t Transferimi i mesfushorit gjerman Ilkay Gundogan te skuadra e Interit nuk ka për të qenë aspak e lehtë për t’u realizuar
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
San Siro nuk e pret aspak mirë Balotellin Me sa duket, nuk është vetëm Icardi ai që tërheq vëmendjen e publikut gjatë ndeshjes Inter-Atalanta. Ka mjaftuar që moni
Mauro Icardi provokon Milanin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka deklaruar se Milani është vetëm zikaltër, pasi skuadra e tij doli triumfuese nga De
Zi në famljen e Joao Marios, babai i lojtarit ndërron jetë (FOTO LAJM) Zi në familjen e Joao Marios. Mesfushori i Interit sot ka humbur babain e tij teksa fazja zyrtare e Interit i ka shpreh
Wanda Nara i vendos kusht Interit, kjo është paga që Mauro Icardi kërkon nga zikaltërit Inter dëshiron që Mauro Icardi të nënshkruajë kontratën e re, edhe pas marrjes së shiritit të kapitenit. Skuadra ital
Tjetër reagim në Instagram, Icardi bëhet enigmatik Situata e Mauro Icardit te Interi vijon të bëhet gjithnjë e më enigmatike, pas vendimit të ditës së martë, të drejtuesve