999 rezultate për

zikalter

E bujshme/ Një shqiptar për Interin, futbollisti i njohur u ofrohet zikaltërve Futbollisti i Arsenalit Shkodran Mustafi është kthyer në njërin prej emrave më të përfolur të merkatos së janarit. Teksa
Inter – Crotone, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" synojnë ta nisin mbarë Inter kërkon të arkëtojë tre pikë kundër skuadrës Crotone në kuadër të javes së 15-të të Serie A. "Nerazzurrët" gjend
Interi do të shitet për shkak të problemeve financiare? Reagon presidenti Steven Zhang Interi refuzon lajmet e mëngjesit të sotëm se klubi zikaltër po shkon drejt shitjes për shkak të probleme financiare të
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Veronës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën. Për "zikalt
Verona - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" duan kreun onte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja mes Hellas Veronas dhe Interit, e vlefshme për javën e 14-të të Seria A. Mysaf
Rotacion tek Interi, në janar largohen 5 futbollistë dhe afroen 4 Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Interi pritet të bëjë ndryshime të mëdha në janar, largohen 5 futbollistë Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Inzaghi zëvendëson Conten te Interi, po Tare? Simone Inzaghi te Interi si pasues i Antonio Contes dhe bashkë me të në Milano edhe Igli Tare si drejtor i ri sportiv, ë
Inter - Bologna, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kreut Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Inter është në përndjekje
Sassuolo - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun (FOTO LAJM) Interin e pret një ndeshje e vështirë ndaj Sassuolos në udhëtim, në kuadër të ndeshjes së nëntë. Sassuolo është një p
Inter - Torino, formacionet zyrtare: Befasi te "zikaltërit" Interi pret Torinon në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë të Seria A. Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtar
Interi në krizë rezultatesh, Stresi tregon dashurinë për klubin zikaltër (FOTO LAJM) Interi po kalon një krizë të thellë rezultatesh ku nuk fiton prej 4 ndeshjes mes kampionatit dhe Championsit ku rrezikoj
Inter - Parma, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Parma. Inter luan në terrenin e vet, në kuadër të xhiros së g
Mourinho heq dorë nga Skriniar, Conte mbetet pa Kante Komplikohen negociatat mes Interit dhe Tottenhamit për Milan Skriniar, madje mund të thuhet se nuk ka më asnjë shans që
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
Vidal prish kontratën me Barcelonën, transferimi te "zikaltërit" çështje orësh Arturo Vidal tashmë mund të konsiderohet në të gjitha efektet një futbollist i Interit. Pas ditëve të tëra bisedimes
Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit. Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e
Leo Messi tek Interi? Në Spanjë shuajnë entuziazmin e tifozëve zikaltër Babai i Leo Messit, Jorge Messi, i cili është edhe agjenti i kapitenit të Barcelonës, ka blerë një shtëpi në Milano dhe
Ylli zikaltër rrëzohet në pishinë, niset me urgjencë drejt spitalit Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me