999 rezultate për

zijadin

Donin të vrisnin Zijadin Selën, 81.5 vite burg për 7 huliganët maqedonas Gjykata Penale e Shkupit dënoi sot me gjithsej 81,5 vjet burg 7 të akuzuarit për tentimin për vrasjen e deputetit Ziadin
Dy persona pranojnë se e sulmuan Selën Dy sulmues të Zijadin Selës, të cilët më 27 prill të vitit të kaluar sumuan deputetin në Kuvnedin e Maqedonisë kanëpranu
Shtyhet seanca për terrorizmin, mësoni shkakun Një seancë gjyqësore për terrorizëm është shtyrë me kërkesën e avokatit Besnik Berisha. Avokati Berisha ka kërkuar ng
Surprizë e madhe për Zijadin Selën në kongresin e partisë: Ndryshon gjithçka Zijadin Sela është surprizuar edhe vetë nga rezultati i votimit në Kongresin e Parë të Partisë Aleanca për Shqiptarët.
Kërcënohet me vdekje Zijadin Sela (FOTO LAJM) Pas kryeministrit Zoran Zaev edhe kreu i ASH-së Ziadin Sela vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me kërcënimet me vdek
Vazhdon gjykimi për sulmin ndaj Ziadin Selës Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi i të akuzuarve për tentimin për vrasje të deputetit Zijadin Sela, që nd
Prokurori: Dhunuesit ndaluan së rrahuri Selën kur menduan se ka vdekur Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 ku po mbahet seanca për tentim- vrasjen e deputetit Ziadin Sela, prokurori Darko Jakimovs
Ky drejtor nuk e përfill vendimin e Zijadin Selës Pas përjashtimit nga qeveria të Aleancës për Shqiptarët, lideri i kësaj partie Zijadin Sela, kërkoi publikisht nga të gj
Sela: Ne qëndrojmë në pozicionet tona Pas përfundimit të takimit me Kryeministrin Zoran Zaev, lideri i ASH Zijadin pohoi se dikasteret të cilat i kanë takuar
BDI: Nuk na duhet Zijadin Sela në qeverisje Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi në emisionin “Vetëm e vërteta” në TV “Kanal 5” ka thënë se Qev
"Çobani" Ali Ahmeti që gjunjëzoi profesorat Ali Ahmeti ishte tepër i qetë një javë para raundit të parë të zgjedhjeve. Ishte një qetësi e "frikshme" për ata që
E pabesueshme, Zijadin Sela humbet Strugën Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë gjatë raportimit të rezultateve live nga Albeu.com, Zijadin Sela e ka humbur
E FUNDIT/ Kundërshtari i Zijadin Selë shpall fitoren në Strugë Edhe pse deri më tani është Zijadin Sela ai që kryeson me pak vota kundrejt Ramiz Merkos së BDI-së, ky i fundit ka shpal
Fshatrat i rikthejnë qetësinë Zijadin Selës: Çfarë po ndodh tani në Strugë Zijadin Sela vijon të udhëheqë me vota në komunën e Strugës edhe pse për një moment rezultati mes tij dhe Ramiz Merkos u
Ndodh çudia, vështirësohet fitorja e Zijadin Selës në Strugë Është ngushtuar ndjeshëm rezultati edhe në Strugë, ku Zijadin Sela kryeson me vetëm disa dhjetra vota kundrejt Ramiz Mer
Zijadin Sela kryeson në Strugë Zijadin është duke kryesuar në kutitë e para që sapo janë hapur për komunën e Strugës. Albeu.com mëson se tashmë ka f
Sela dhe Kasami takim me qytetarët e Strugës Drejtuesit e koalicionit mes Aleancës për Shqiptart dhe të Lëvizjes Besa, Zijadin Sela dhe Bilall Kasami kanë qëndruar n
ANALIZË/ Komunat ku BDI-së i duhet medoemos "besa" e Zijadin Selës (FOTO LAJM) BDI shënoi një rezultat pozitiv mbrëmë në zgjedhje të paktën sa i përket raundit të parë, por duket se gara sapo ka fill
Struganët vërshojnë rrugët për të festuar fitoren e Selës (VIDEO) Në komunën e Strugës qytetarët kanë dalë që tani për të festuar fitoren e Selës. Janë të shumtë qytetarët që janë mbl
Zijadin Sela "blindon" Strugën, ky është rezultati surprizë i dalë nga kutitë Janë numëruar rreth 47 për qind e kutive të votimit deri më tani në komunën e Strugës dhe sipas të dhënave të siguruara