999 rezultate për

zidane

Zidane dëshiron shërbimet e Dybala, Reali i ofron dy yje Juventusit Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala është në listën e transferimeve të Real Madrid, raportojnë mediet italiane. Argjenti
Barazoi në minutat e fundit, Zidane: Do ta kalojmë fazën e grupeve Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij pas barazimit dramatik 2-2 kundër Bo
Nuk u përmbajt me fjalët ndaj Zidane, Isco përfundon në listën e "zezë" Moment i errët në karrierën e Francisco Roman Alarcon Suarez. Ai që njihet nga të gjithë si Isco ka përfunduar në listën
Nuk njeh humbje në "Camp Nou", Zidane: Përtej së gjithash, e merituam fitoren Real Madrid kanë mposhtur Barcelonën 1:3, duke marrë tri pikë të mëdha në ‘El Clasico’. Takimi mbeti nën hijen e deba
Zidane: Momenti më i mirë për tu rikthyer te fitoret në El Clasico Real Madrid ka pësuar dy humbje radhazi në shtëpi, një në kampionat dhe një tjetër në Ligën e Kampionëve. Los Blancos
Zidane merr lajmin e mirë, legjenda e klubit gati për El Clasicon Zinedine Zidane ka marrë lajmin e mirë para ndeshjes kundër Barcelonës. Sergio Ramos do të jetë gati për “El Clasico
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
U "turpërua" nga Shakhtar, Zidane merr përsipër fajin Zinedine Zidanes iu deshën më shumë se një orë për të dalë në konferencën për shtyp pas humbjes 2-3 nga Shakhtar Donetsk
Zidane me dhimbje "koke" para ndeshjes me Barcelonën Mediat spanjolle shkruajnë se trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në Eden Haza
Humbja e Realit ndaj Cadiz, Zidane nuk ka arsyetime Real Madrid ka pësuar humbje në shtëpi, nga skuadra e promovuar këtë edicion në La Liga, Cadiz. Cadiz fitoi minimalis
Të gjithë pas Camavingës, Reali "fut mik" trajnerin Zidane për ta bindur Më 10 nëntor do të festojë ditëlindjen e tij të 18, por mesfushori francez Eduardo Camavinga është duke i realizuar ëndr
Çfarë goli, Zidane tregon klasin (VIDEO) Pa skuadrën e plotë për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane udhëhoqi skuadrën në
Babai nuk i bëri vend, Luca Zidane transferohet te Vallecano Luca Zidane është larguar nga Real Madridi dhe nuk do ta ketë më trajner babain e tij. Portieri i Realit është bashku
Nuk po gjen hapërisa te Reali, Zidnae i hapur për shitjen e Jovic Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka refuzuar të përjashtoj largimin e Luka Jovic me Manchester United të interesu
Zidane maraton vendimin për huazim, Jovic drejt Romës Roma në pole position për Luka Jovic. Zinedine Zidane ka ndezur dritën jeshile që sulmuesi serb të huazohet gjatë këtij
Del raporti mjekësor për Kroos, shtohen telashet për Zidane Toni Kroos shtohet në listën e telasheve për Zinedine Zidane. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, duhet të kalku
Zidane koshient për merkaton, nuk pret transferime Real Madrid nuk po mendon për transferime të reja. Skuadra e Real Madrid duket se nuk kalkulon në përforcime të reja
Zidane nuk e ka në plan, Reali duhet të vendosë për sulmuesin Situatë e paqartë për të ardhmen e Borja Mayoral, që vijon të mbetet jashtë planeve të Zinedine Zidane. Nga ana tjetër,
E nisi me barazim kampionatin, Zidane i pakënaqur me sulmuesit Zinedine Zidane u paraqit para mediave pas ndeshjes inauguruese të edicionit të ri në La Liga, jo pak i zhgënjyer nga ba
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale Zinedine Zidane tha se Gareth Bale ka qenë spektakolar për Real Madridin, ndërsa konfirmoi se klubi është në bisedime me