999 rezultate për

zidane

Zidane nuk do të ketë as Kovaçiçin sonte por do të përdor këtë talent Një dëmtim i Mateo Kovaçiç e ka hequr kroatin nga lista e ekipit nga ndeshja hapëse e LaLigas për Real Madridit kundër D
Zidane i përgjgjet ofertës së Juventusit për Kovaçiç AS raporton këtë mëngjes se shefi i Real Madridit Zinedine Zidane ka përsëritur faktin se Mateo Kovaçiç nuk është në shi
Zidane ka në plan një super operacion në ditën e fundit të merkatos Sipas The Sun, Real Madrid po planifikon një ofertë prej rreth 46 milionë paund për portierin e Manchester United David
Zidane: Mbrëmë mbyllëm një cikël, për të hapur një tjetër më madhështorë Zinedine Zidane u shfaq përpara mediave pas triumfit ndaj Barcelonës në Superkupën e Spanjës. Tekniku Francez u duk i lu
Zidane shikon përpara,a do ta thyejë këtë rekord? Duke fituar Superkupën e Spanjës me një rezultatfinal 5-1 ndaj Barcelonës, Zinedine Zidane mori trofeun e tij të shtatë
Zidane mund të gjobitet për akuzat që hodhi, gjejeni kush është gjobitur para tij Pezullimi për pesë ndeshjeve i Cristiano Ronaldos ishte pika kryesore e konferencës për shtyp të Zinedine Zidane. Tra
Zidane iu premton tifozëve qëndrimin e çdo lojtari Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane thotë se asnjë nga lojtarët e tij nuk do të largohet nga klubin këtë merkato.
Zidane në konferencë pas super sfidës me Barcelonës Zinedine Zidane u paraqit përpara mediave pas fitores 1-3 kundër Barcelonës. Francezi iu përgjigj disa pyetjeve të gazet
Real Madrid copetohet në momentet e fundit para Barcelonës Zinedine Zidane përveç Luka Modriç nuk do të ketë dhe Marcos Llorente dhe Borja Mayoral në Camp Nou dhe të lënduarit Jes
Zidane: Ai që do të vijë tek Barca do të jetë i mirë, por jo sa Neymar Një ekip i Barcelonës pa Neymarin nuk mund të nënvlerësohet në sytë e Zinedine Zidane, edhe pse trajneri i Real Madrid ë
BBC kundër Barcës? Zidane: Sigurisht që po Zidane dhe Real Madrid pas shumë kohësh do të shijojnë një BBC të gatshme. Real Madrid kanë vendosur të vënë besimin e t
Zyrtare/ Zidane vendos për zëvendësuesin e Luka Modriçt kundë Barcelonës Mateo Kovacic do të ketë shansin të luajë në Superkupën e Spanjës me Zidane që ka vendosur të startojë me të në Camp Nou
Zidane mbush Realin me rotacione ndaj Barcelonës Real Madrid filloi përgatitjet e tyre dje për Supercopa ku trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e ti
Modriç do të mungojë në El Clasicon e parë, por a shqetësohet Zidane? Të të mungojë një lojtarë si Luka Modriç në një ndeshje si kundër Barcelonës është një gjë vdekjeprurëse. Mesfusha absol
Perez: Finalja nuk ndryshoi gjë, un dhe Zidane e kemi marrë vendimin për Bale Pavarësisht zërave që lidhin Gareth Bale me një lëvizje larg Real Madridit, presidenti i Los Blancos, Florentino Perez,
Zidane po e ngjit veten në historinë e Realit shkallë-shkallë Pas triumfit të fundit në stadiumin Phillip II në Shkup, Zinedine Zidane po bën histori si trajner i Realit të Madridit
Zidane thumbon Murinhon: Më intereson ajo çfarë bëjmë në fushë, jo çfarë flasin jashtë saj Zinedine Zidane është përpjekur të shmangë interesimin e Jose Mourinhos dhe Manchester United për Gareth Bale përpara UE
Materazzi zbulon se çfarë i tha Zidanes para se të goditej me kokë Marco Materazzi ka zbuluar atë që ai i tha Zinedine Zidane gjatë finales famëkeqe të Kupës së Botës në 2006, raporton Gi
Kovacic ia bën të vështirë jetën Zidanes Pas një paraqitje të shkëlqyer individuale kundër Barcelonës në Kupën e Kampioneve Ndërkombëtare, Mateo Kovaçiç i ka dhë
"Mbappe nuk është “galaktiku” që Zidane i kërkoi Perezit" Mediat botërore po raportojnë se Kylian Mbappe po kërkohet me çdo kusht nga Real Madridi, që besohet të jetë “galaktiku”