999 rezultate për

ziadin

Ziadin Sela mbështet hapur Albin Kurtin: Ky është veprimi i fundit Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela ka përkrahur hapur kandidatin për Kryeministër ng
Më mirë të kisha vdek! Ziadin Sela reagon pas dënimit të Fetah Alimit Gjykata Penale dha dënimet për të akuzuarit për rastin e 27 prillit të cilëve dhanë gjithsej 214 vjet burg. Dënimi m
I shpëtoi jetën Ziadin Selës, burgoset Fetah Alimi i sigurisë Abdulfeta Alimi me datën 27 prill 2017 ishte prezent në Kuvend si pjesëtar i sigurimit duke i shpëtuar jetën Ziadin Selë
Sela: Xhaferri i turpëroi qytetarët e shqiptarë Aleanca për Shqiptarët vlerëson se pas dështimit për heqjen e imunitetit të Veljanovski, pushteti është jolegjitim për s
Sela takohet me një zyrtar të rëndësishëm në NATO Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela nesër do të takohet me shefin e misionit të NATO-s dhe zyrës pēr li
Zaevi i fali, po skadon afati i dorëzimit të kërkesave për aministi të huliganëve që tentuan vrasjen e Ziadin Selës Sot dhe nesër janë dy ditët e fundit për dorëzim të kërkesave për amnisti për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit të ka
Kërcënohet me vdekje Ziadin Sela Serish kërcënime me jetë për politikanin e njohur shqiptar. Pas ngjarjes së shkurtit të këtij viti ku u kërcenuar që të
Donin të vrisnin Ziadin Selën, sot jepet vendimi për 7 të akuzuarit Gjykata Penale vendos sot në lidhje me shtatë të akuzuarit për tentativë vrasje ndaj Ziadin Selës më datë 27 prill të vi
Edhe në burg krenohej se rrahu Selën, merr dënimin e merituar Në burgun e “Shutkës” në Shkup ka ndodhur një zënkë, ku dy të dënuar kanë sulmuar rëndë Kosta Petrov, një ndër të dyshua
Emri i propozuar, flet Ziadin Sela Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot në Ohër tha së është shumë e rëndësishme nëse ekziston marrëveshje mes
Inçizime të reja për 27 prillin dalin para gjykatës Minutat kritike të ngjarjes së 27 prillit ku u dhunua Ziadin Sela, të regjistruara edhe nga i akuzuari Osavkovski, janë
Zaev nuk dëshmon për Ziadin Selën Për shkak obligimeve të punës, kryeministri Zoran Zaev nuk do të jep dëshmi në seancën e sotme për tentativë vrasjen nda
Emrat që dyshohen për sulmin ndaj Selës Klani që ishte përkujdesur për eliminimin e kreut të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela natën e 27 prillit, duhet të z
Sot bëhet një vit nga sulmi në Kuvend ndaj Selës Në njëvjetorin e ngjarjes së përgjakshme që ndodhi në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, sot në Gjykatën Penale duhet
Dëshmon njeriu që i shpëtoi jetën Ziadin Selës Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela,
Ziadin Sela: Nuk jam pishman, ja vlen të sakrifikosh për ardhmërinë e shqiptarëve Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sonte është i ftuar në emisionin Click Plus në Tv21 ku gazetari e pyeti a
Dëshmia e Talat Xhaferit, Aco Tosta goditi i pari Ziadin Selën “Do t’ju vrasim të gjithëve, nuk do të dilni asnjëri të gjallë! Me Selën mbaruam, tani ju jeni në radhë”, ishin këto fra
Xhaferi tregon detaje për ditën e 27 prillit Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi dëshmoi në gjykatë në lidhje me tentimvrasjen e deputetit dhe kryetarit të Aleancës p
Sela ndaj Bekim Qokut: Mos na çaj kokën Bashkëpunëtori i afërt i Ziadin Selës, Bekim Qoku, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shprehur keqardhjen e tij për k
Bekim Qoku godet rëndë Ziadin Selën, flet për kryesinë e re Bashkëpunëtori i afërt i Ziadin Selës, Ekim Qoku, përmes një postimi në Facebook, ndjehet tepër i zhgënjyer dhe shpreh k