999 rezultate për

zhvishen

Rama paralajmëron ashpër: Do zhvishen nga çdo pasuri, dërgim menjëherë prapa hekurave Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se burgu nuk mjafton për personat që kanë vënë pasuri të ligjshme nga aktivitete
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
I shajnë të gjithë pse zhvishen, por të gjithë i duan (FOTO LAJM) Sigurisht që nuk mundesh kurrsesi të bësh një matje të saktë se cfarë karakteristikash preferojnë fansat te VIP-at në S
Zhvishen dhe puthen rrugve, si u festuan Krishtlindjet në Angli (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë botërisht të njohur për shpirtin e tyre festiv si në verë ashtu edhe në dimër, po përveç shpirt
Pas sulmit terrorist, në aeroport njerëzit zhvishen për kontroll (FOTO LAJM) Sulmet e 11 shtatorit në SHBA, kur terroristët e Al-Kaedës, të drejtuar nga Osama Bin Laden, vranë me mijëra amerikanë,
Zhvishen vëllezërit Haradinaj (FOTO LAJM) Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj dhe njëherit Kryetar i AAK-së këtë të dielë ka zgjedhur që të rel
Zhvishen në stadium, FIFA gjobit tifozët e Danimarkës FIFA ka gjobitur me 20.500 dollarë Federatën Daneze të Futbollit si pasojë e shfaqjes gjysmë lakuriq të disa tifozëve në
Vajzat seksi britanike shkrijnë borën, zhvishen para "Bishës" (FOTO LAJM) Moti i keq me dëborë dhe akuj nuk ka kursyer as Britaninë e Madhe, ndërsa mediat raportojnë se vendi është përfshirë në
Zhvishen ministret e Ramës, ja si po i kalojnë pushimet në Jug (FOTO LAJM) Pas një muaji intensiv fushate për zgjedhjet për Parlamentin e Shqipërisë, erdhi momenti për pak relaks. Politikanët
Çfarë do bëjë Zajmina Vasjari tani që po zhvishen të gjitha në videoklipe? (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari ishte e ftuar sot ne emisionin e Roza Latit “Hangover”, teksa ishte shume e kendshme ne kete bisede ku n
Rita Ora: Do të zhvishesha për fansat Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka deklaruar se ajo do të zhvishej pa problem për fansat e saj, nëse at
Skuadra humbet, tifozët zhvishen (VIDEO) Kanë bërë një rrugë të gjatë për të ndjekur ekipin e tyre të zemrës në transfertë, por ekipi ua "shpërblen" me humbje. B
Zhvishen për t’u “zhveshur” nga imuniteti Kjo ishte nisma e deputetëve të grupit parlamentar të partisë liberale në Sllovaki, parti që disa herë ka paraqitur nism
Zhvishen “Top Modelet” shqiptare Do të flasin 8 nga konkurrentet e “Albanian’s Next Top Model”, për emocionet e pjesëmarrjes në këtë kompeticion. Veç për
Gjyqtarët të zhvishen nga imuniteti Duke folur në tryezën për reformën e procedurës penale, nënkryetari i KLD-së Kreshnik Spahiu theksoi se gjyqtarët duhet
Katër nxënës zhvishen nudo në klasë Një bast adoleshentësh, një lojë e nisur pa të keq ka përfunduar me zhveshjen pothuajse nu