999 rezultate për

zhvilloi

Tentoi të bënte "biçikletën" e famshme, shikoni si turpërohet Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bara
Ronaldo paraqitje zhgënjyese, portugezi statistika katastrofë ndaj Sassuolos Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyerse në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bar
Osvaldo rikthehet në fushën e blertë, pas 4 vitesh Pothuajse 4 vite më parë vendosi të lërë futbollin për t’iu përkushtuar pasionit tjetër të tij muzikës ku formoi edhe nj
Në top formë pas lindjes, modelja tregon sekretin (FOTO LAJM) Një blogere ka zbuluar se si riktheu format e saj perfekte trupore e pesë muaj pasi u bë nënë për herë të parë. Mari
Arsenalin e nderon ylli i mbrojtjes, merr 3 pikë të arta (VIDEO) Arsenalit i ka mjaftuar një gol me kokë i shënuar nga David Luiz për të marrë 3 pikë të arta në Premier League në ndeshj
Pas takimeve me Bashën dhe Kryemadhin, kreu i DASH zbarkon te Rama Zyrtari i lartë i DASH ka mbërritur në kryeministri ku po zhvillon një takim me kreun e qeverisë, Edi Rama. Takimi me Ra
Humbja me Atalantën, Allegri shtrydh skuadrën në stërvitje (FOTO LAJM) Juventusi u eleminua dje në mbrëmja nga Kupa e Italisë teksa u shkatërrua 3-0 nga Atalanta në Bergamo. Fotot e stërvi
Rivaldo tregon Ksavin e ri të Barcelonës Legjenda braziliane, Rivaldo mendon se mesfushori i Barcelonës, Arthur ka tiparet e ish-ikonës së katalanasve, Xavi Her
Rivalizon Neymarin, shikoni simulimin e lojtarit të Feynordit (VIDEO) Kemi parë çmime nga më të ndryshmet që jepen çdo vit për lojtarët më të mirë dhe skuadrat më të mira. Por ndoshta duhet
Gjermania u eliminua nga Kupa e Botës, ylli i skuadrës konfirmon largimin Pas humbjes turpëruese të Gjermanisë përballë Koresë së Jugut, dhe eliminimit që në grupe, çka ndodhte vetëm para 80 vit
Basha mbledh aleatët një ditë pas protestës Kreu i opozitës Lulzim Basha, zhvilloi sot në mbrëmje një takim me krerët e partive aleate, takim i cili vjen një ditë p
Limaj rrëfen bisedën që zhvilloi me Edi Ramën dhe Albin Kurtin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë me dije se gjatë vizitës së tij në Tiranë ka pasur takime me kryemi
McGregor në telashe me gjykatat, rrezikon edhe burgun Luani i pamposhtur i arteve marciale, irlandezi i njohur Conor McGregor, duhet të paraqitet në gjyq pasi e ka anashkalua
Ferrari: Gara mbetet e hapur Formula 1 premton të na dhurojë spektakël deri në momentin e fundit, me fishekzjarret që janë parashikuar për finalen e
Shkëndija është gati për Milanin, zhvilloi mbrëmë seancën e fundit stërvitore (FOTO & VIDEO) Shkëndija është gati për një nga ndeshjet më të mëdha në historinë e saj. Kuqezinjtë shqiptarë do të ballafaqohen me kuq
Nolito flet për të ardhmen: E kam të vështirë të zgjedhë midis ofertave Spanjolli Nolito ka folur për të ardhmen e tij. Lojtari zyrtarisht ka pohuar se e ardhmja e tij është larg Manchester C
Ministri Dritan Demiraj takoi kryepokurorin Llalla Ministri i ri i Brendshëm, Dritan Demiraj zhvilloi sot paradite një takim me Kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi
McCain përshkruan në "Twitter" vizitat që zhvilloi në Kosovë (VIDEO) Senatori amerikan, John McCain, së fundmi ka realizuar një vizitë në Kosovë. Me sa duket, i kënaqur nga kjo vizitë,
Meta në Kosovë, takim me liderët e Vetvendosjes, Visar Ymeri e Albin Kurti Kryetari i Kuvendit Ilir Meta sot zhvilloi një vizitë në Kosovë ku zhvilloi një takim me Kryetarin e Lëvizjes Vetëvendos
Belgjikë-Hungari, ky është super lojtari i ndeshjes (FOTO) Një Eden Hazard kaq spektakolar nuk e kishim parë gjatë gjithë sezonit me Chelsean. Belgjika fitoi pa shumë probleme 4-0