999 rezultate për

zhvillohen

Meta ne konferencë të jashtëzakonshme: Pa patur date nga presidenti zgjedhjet s'mund te zhvillohen (VIDEO) Presidenti i Republikës Ilit Meta i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me datën e zgjedhjeve. Meta ësh
Shqipëria në zi kombëtare, zhvillohen homazhet për Klodian Tanushin Shqipëria është sot në zi kombëtare në nder të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës gjatë një misioni në Le
Protesta e opozitës, apeli i SHBA: Tregoni kujdes Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë iu ka bërë thirrje qytetarëve të saj, që të shmangin në formë kat
Policia kthehet në stadium, ndeshjet e Kupës do të zhvillohen normalisht Një takim në mëngjes ndërmjet Kryeministrit Edi Rama dhe kreut të FSHF-së, Armand Duka, në prani të presidentëve të klub
Shikoni kur do të zhvillohen ndeshjet e 1/8 në Champions League (FOTO LAJM) Pas hedhjes së shortit për 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve, tanimë janë publikuar edhe datat e zhvillimit të këtyr
Keni qime të zeza në gjuhë? Mësoni se çfarë janë Kur dr. Yasir Hamad dëgjoi se një pacientes i ishte bërë gjuha e errët, ai kërkoi që ta kontrollonte personalisht atë.
Zyrtare: UEFA zbulon kompeticion e ri UEFA ka konfirmuar se një garë e re për klube do të nisë nga viti 2021, dhe do të titullohet “UEL2, ku në të do të garoj
FIFA merr vendimin e prerë për futbollin spanjoll FIFA ka lajmëruar ditën e sotme se nuk do të lejojë në asnjë mënyrë që ndeshjet e La Liga-s të zhvillohen jashtë territo
Keni qime të zeza në gjuhë? Mësoni se çfarë janë Kur dr. Yasir Hamad dëgjoi se një pacientes i ishte bërë gjuha e errët, ai kërkoi që ta kontrollonte personalisht atë.
​"Ndeshjet e Bundesligës nuk do të zhvillohen në Amerikën e Veriut" Drejtori menaxherial i Ligës së Futbollit të Gjermanisë, Christian Seifert, e ka mohuar mundësisë e zhvillimit të ndeshj
Kosovarët ia mësyjnë Merdarës, autoritetet këshillojnë pika të tjera kufitare Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar dhe Ministria e Punëve të Brendshme kanë lutur gjithë qytetarët e Kosovës dhe ba
Përcaktohen gjysmëfinalet, ja datat dhe oraret kur do të zhvillohen përballjet (FOTO LAJM) Me kualifikimin e Kroacisë, u kompletuan kështu 2 çiftet gjysmëfinaliste, që do të kërkojnë një biletë për në finalen e
Xhaferi: Gruevski është në krizë psikologjike Kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, në një intervistë për mediat serbe i pyetur për qëndrimin e tij personal p
SONDAZHI/ Sa vota marrin PS, PD, LSI nëse zgjedhjet zhvillohen sot (FOTO LAJM) Nëse zgjedhjet parlamentare zhvillohen sot, rreth 630 mijë zgjedhës me banim në Shqipëri nuk janë gati të votojnë për as
Sot në Vjenë zhvillohen bisedime për çështjen e emrit Ministrat e Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikolla Dimitrov dhe Nikos Kociajs, sot në Vjenë do të ulën sërish në një
Rikonstrumi i qeverisë, nga nesër bisedime intensive Prej ditës së nesërme do të intensifikohen bisedimet mes LSDM-së dhe BDI-së rreth “rikonstruimit” të paralajmëruar të Qe
Vdekja e Astorit anulloi ndeshjet e sotme në Serie A, përcaktohen se kur do të zhvillohen Ndeshjet e Seria A nuk u zhvilluan sot për shkak të vdekjes së kapitenit të Fiorentinës që është ndarë nga jeta Davide A
Partitë po zhvillojnë takime intensive në Kuvend Seanca për Ratifikimin e Marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi është shtyrë për të premten. Por pavarësisht kës
Çmenduri në impiantin e Lojërave Olimpike, pritet të shkatërrohet në ditët e ardhshme Impianti sportiv ku do të zhvillohet ceremonia e hapjes së Lojrave Olimpike Dimërore të “Pueongchang 2018” ende nuk ësht
Zyrtare: FSHF-ja vendos orarin e javës së 15-të (FOTO LAJM) Menjëherë pas përfundimit të javës së 14-të në Kategorinë Superiore, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë zyrtare edhe