999 rezultate për

zhvillime

Reali nuk i ndahet Pogbasë, ka zhvillime të reja Reali i Madridit nuk dorëzohet për Pogbanë. "Los Blancos" janë të bindur për ta transferuar këtë verë francezin në "Sant
Mos iu gëzoni diellit, priten reshje të forta në ditët në vijim Siç parashikojnë meteorologët, sot do ketë intervale më të gjata me diell. Në fundjavë më freskët dhe me shi Fushat e
Gjendja shëndetësore e Schumacher, këto janë zhvillimet e fundit Të gjithë presin me padurim gjënjen shëndetësore të ish-kampionit të Formula 1 Michael Schumacher. Piloti gjerman i c
Zhvillimet e politike në vend, reagon PE: Aksionet opozitare rrezikojnë zhvillimin e reformave Kryetarja e Delegacionit të PE në Komisionin Parlamentarë të Stabizlizim-Asocimit BE-Shqipëri, Monica Macovei ka reaguar
Këtë javë do ketë zhvillime dramatike! Haradinaj bën paralajmërimin e fortë Ramush Haradinaj është i pari që flet pas pas takimit të mbajtur me ambasadorin amerikan, presidentin e vendit e liderët
Salah alamron Liverpoolin, shikoni çfarë shkruan egjiptiani në Twitter (FOTO LAJM) Sulmuesi egjiptian ka postuar një mesazh të mistershëm, të fundit në rrjetin social, para se ta fshijë llogarinë të mart
Zhvillimet e fundit nga marrja në pyetje, çfarë po bën Remi? Ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa, ka përfunduar pjesën e parë të intervistimit nga Prokurori Special në Hagë të
Zhvillimet më të fundit për rastin Monstra Pas marrjes në pyetje të ekspertëve nga MPB, të cilit kishin kryer analiza dhe hetime të materialeve për rastin “Monstra
Zhvillime për vajzën e zhdukur nga Skënderaj Vajza 22 vjeçare Arbnora Dobraj nga qyteti i Skenderaj e cila ishte lajmëruar e zhdukur para disa ditëve nga familjarët
LIVE/ Pamje të frikshme nga cikloni në Greqi: KËTU mund të ndiqni zhvillimet (VIDEO) Cikloni "Zorba" është përplasur sot me tokën greke duke goditur gadishullin e Peloponezit. Ndryshe nga sa ishte paras
Erdogan bisedë telefonike me Putin për zhvillimet ekonomike Presidenti turk, Rexhep Tayyip Erdogan ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun rus, Vladimir Putin, ku siç thuhe
Athina debaton për çështjen e emrit, Shkupi në heshtje Një ditë pas deklaratës së kryeministrit Zaev se nevojiten edhe të precizohen detaje teknike para se të realizojë bisedë
Pa e lexuar motin mos bëni plane për fundjavë Temperaturat e ajrit mbesin mbi vlera mesatare, edhe pse do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të sillen nga 12
Haradinaj flet për zhvillimet në kërkimin e policëve Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar për një vizitë në komunën e Skënderajt. Pas takimit me kreun e kësaj komune
Tjetër skandal? Basha paralajmëron zhvillime të mëdha në PS Ndërkohë që ende nuk ka marrë fund çështja e Tahirit, Basha ka deklaruar se pritet të shpërthejë një tjetër skandal në q
Vazhdon miqësia, Bahtiri i raporton Kurtit për zhvillimet në Mitrovicë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, ka qëndruar sot në Mitrovicë. Ai me
Sot edhe Hashim Thaçi del për të folur për zhvillimet në vend Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi gjatë ditës së sotme pritet që të mbajë konferencë për media. Në orën 12:30, Thaçi
NISMA mbledhë urgjent Kryesinë Kryesia e Nismës Socialdemokrate pritet të mbajë një mbledhë urgjente. Në këtë mbledhje pritet të diskutohet rreth zhvil
Pas zhvillimeve të fundit në Kosovë, reagon shefi i UNMIK-ut Shefi i UNMIK-ut, Zahir Tanin, ka reaguar ndaj zhvillimeve të fundit në Prishtinë me rastin e arrestimit të Marko Gjuriç
Hajdari përsëri flet në emër të PDK-së për demarkacionin, tregon zhvillimet me Listën Serbe Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa, në një prononcim, tha se çështja e Demarkacionit do të përfundoj