999 rezultate për

zhveshur

E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Pozon joshëse gjysmë e zhveshur nga shtrati, Oriola: Jam e rezervuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekës
Nuk ndalet as në moshën 50 vjeçare, "Pantera e Zezë" pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Për të hequr dorë nga fama e ikonës së bukurisë, Naomi Campbell as që e mendon. Nofkën "Pantera e Zezë", e ka fituar duk
E zhveshur në Instagram, Erjona Sulejmani ngre temperaturat (FOTO LAJM) Eriona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës. Ajo ka publikuar fotografi provokuese
U shfaq e zhveshur në kopertinën e revistës, reagon publikisht bashkëshorti i Aulonës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Aulona Musta u shfaq lakuriq dhe në super formë në kopertinën e revistës së famshme “Globa
Fotot zhveshur bënë namin, Aulona: E kam burrin mendjehapur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Aulona Musta shkaktoi një “tërmet” në Instagram pasi u shfaq nudo për kopertinën e revistës ‘Global Wo
Duhet t'i dish patjetër, arsyet pse duhet të flesh plotësisht e zhveshur Të flesh plotësisht e zhveshur. Kjo u jep shumë njerëzve emocione. Sidomos tani në dimër, ku asgjë nuk shijon më shumë s
Përballet me gjykatën nipi që p*rdhunoi gjyshen 89 vjeçare Ka dalë para Gjykatës së Lushnjes Sajmir Mecani, 36 vjeçari i akuzuar për dhunimin dhe përdhunimin e gjyshes 89-vjeçare.
"Çmendet" Ibra, i zhveshur sfidon temperaturat ekstreme (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është duke i munguar Milanos në ndeshjet e fundit, kjo pasi që ai ka pësuar një lëndim dhe nuk është
Harrojeni Gjyste Vulajn! E bija "ndez" rrjetin me foto provokuese gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares së njohur Gjyste Vulaj, Rosana, ka ‘provokuar’ sërish me foto gjysmë e zhveshur. Rosana Vulaj shpe
E zhveshur nga vaska, Arilena pozon si asnjëherë dhe rrjeti "u çmend" (FOTO LAJM) Arilena Ara ka ngritur temperaturat me foto të nxehta në rrjetet sociale. Këngtarja e njohur postoi një video teksa q
Nuk njeh moshë, Adelina Ismaili feston 41-vjetorin e zhveshur në jakuzi (FOTO LAJM) Një ndër këngëtaret, e cila pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, festoi dje ditëlindjen. Bëhet fjalë për divën shqiptare
Tifoze e "çmendur", modelja e njohur nxit shortin e Champions-it e zhveshur (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja finlandeze e cila jeton prej vitesh në Romë, Ana Falki feston kualifikimin në 1/8 të Lacios dhe bën
E kritikoi për fotot e zhveshur mbi kalë, Wanda Nara do të çojë në gjyq komedianen (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, tërhoqi dhe një herë tjetër vëmendjen falë fotos së postuar në “Instagram” në
"Mami ka lepurush", Olta Gixhari provokon gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj pas lindjes së djalit, Olta Gixhari gëzon forma perfekte trupore. Ajo është shumë aktive në rrjete social
U mbajt peng në mal i zhveshur, gjendet nga familjarët 28 vjeçari Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës, ditën e shtunë u raportua se ishte zhdukur. Familjarët e tij kishin lajmëruar r
Ish-Missi shqiptar "çmend" rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo
Që sot hidhini pizhamet, 10 arsye pse duhet të flini të zhveshur (FOTO LAJM) Që në moshë shumë të re, ne jemi mësuar që të flemë me pizhame, dhe kemi menduar se lakuriqësia është e papranueshme edh
Gjysmë e zhveshur në krah të Ledrit, Sara pozon me barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mund të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksimum ç
"Tërbohet" rrjeti, modelja e kolme pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Ajo festoi ditëlindjen e saj të 33 me një shëtitje në piknik së bashku me familjen. Është fjala për modelen e famshme, A