999 rezultate për

zhveshjes

Trajneri i Bayernit bëhet "diktator", kjo është rregullorja e tij Sipas “Sport Bild”, trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, është bërë një "diktator" i vërtetë me rregulloren e re të ven
Gjesti "heroik" i presidentit të Francës në dhomat e zhveshjes të Kroacisë Fitorja e Francës ndaj Kroacisë me rezultat 4-2, i ka rikthyer Kupën e Botës ekipit pas 20 vitesh pasi për herë të fundi
Presidenti i Francës përshendet lojtarët e Kroacisë në dhomat e zhveshjes (FOTO LAJM) Presidenti i Francës, Emanuel Macron, përveç përgëzimit të bashkëkombësve të tij për fitimin e Kupës së Botës, është nda
E bëjnë vetëm japonezët, çfarë ndodhi tek dhomat e zhveshjes pas humbjes ndaj Belgjikës Humbja dramatike 3-2 në sekondat e fundit nxori Japoninë nga Botërori. Edhe pse ishin në avantazh të 2 golave, japone
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
Djali i Marcelos i çmend të gjithë, shikoni se çfarë talenti posedon (VIDEO) Djali i Marcelos i ka çmendur të gjithë, pasi në rrjetet sociale është bërë hit duke marrë pjesë në një sfidë të goditje
U shpall kampion, festa e çmendur e Juventusit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Juventusi arriti të siguronte matematikisht titullin e shtatë radhazi mbrëmjen e sotme, ku i mjaftoi edhe një pikë pas b
Festa e çmendur e Barcelonës në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Barcelona tashmë e ka nisur festën për fitimin e titullit kampion në Spanjë Barcelona e mposhti në transfertë me rezu
Festa e çmendur e Napolit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Një pikë, kaq është diferenca në Serie A mes vendit të parë dhe të dytë, pas fitores së madhe të Napolit sonte në “Allia
Lojtarët e Romës festojnë si të çmendur kualifikimin në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Roma mbrëmjen e djeshme fitoi binshëm dhe mjaftueshëm me Barcelonën 3-0, një gjë kjo sa e pabesueshme aq edhe e mrekullu
Sportistja i jep gji vajzës në dhomën e zhveshjesh, pamjet bëjnë bujë Një fotografi vërtetë e suksesshme e përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale, e realizuar më dhomat e zhveshjes të një
Mourinho: Në dhomat zhveshjes të gjithë po talleshin me autogolin e Eric Baillyt Manchester Unitedi fitoi me rezultat 2-1 ndaj Liverpoolit në Ligën Premier. Goli i vetëm nga Reds në Old Trafford erd
Lojtarët madrilen i'u drejtuan dhomës së zhveshjes për të vazhduar festën pas kualifikimit (VIDEO) Real Madridi pas një 90 minutëshi në Parc des Princes arriti kualifikim në fazën tjetër të Champions League. Të moti
Bleona Qereti e dëshpëruar pas famës, do ta arrijë me anë të zhveshjes (FOTO LAJM) Bleona Qereti këngëtarja tashmë me famë ndërkombëtare dhe gjithmonë ekstravagante në daljet e saj në skenë. Ajo mbrë
Gjici: Pacult nuk më lejon të hyjë në dhomat e zhveshjes I ftuar në emisionin Fair Play të Enkeleda Zekos, në News 24, presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka komentuar edhe lëviz
Tension tek Hamburgu, tifozët tentojnë të rrahin Mavrajn me shokë në dhomat e zhveshjes Skuadra e mbrojtësit shqiptar të Mërgim Mavrajt, Hamburgu nuk po kalon një moment fort të mirë në kampionat pasi ndodhet
Van Dijk harron se është lojtar i Liverpoolit, tentoi të futej në dhomën e zhveshjes të Southamptonit (VIDEO) Virgil van Dijk gjatë janarit u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, duke kaluar nga Southamptoni te Liv
Reali refuzon nënshkrimin me Ibrahimoviçin Sipas El Mundo Deportivos, agjenti i sulmuesit të Manchester United, Mino Raiola, ua ka ofruar suedezin klubit të Real M
Turpëruan Partizanin, shikoni si festojnë lojtarët e Luftëtarit në dhomat e zhveshjes (FOTO LAJ) Pas fitores së madhe, 5-0 ndaj Partizanit, lojtarët e Luftëtarit janë takuar në një nga restorantet e Gjirokastrës, aty
Skandali i radhës vjen nga Franca, Lille është bërë për turp Rezultate jo, futboll të bukur jo dhe polemika po. Kjo është pasqyra që të ofronte Lille e Bielsas këtë sezon në Francë.