999 rezultate për

zhivĂ

Serbia ndërpret hetimet ndaj gjeneralit për krimet në Pejë Prokuroria serbe e krimeve të luftës vendosi t’i mbyllë hetimet ndaj Dragan Zhivanoviq, gjenerali në pension i Ushtrisë
Ja si u planifikua vrasja e Zoran Zaevit Agjenti serb i cili u gjend në Kuvend gjatë terrorit të 27 prillit, Goran Zhivaleviq, në një intervistë për televizionin
Rrëfimi i agjentit serb për ngjarjet e 27 prillit në Maqedoni Këshilltari i Ambasadës serbe në Shkup dhe oficer i Agjencisë së Sigurisë – Informative (BIA), Goran Zhivaljevic mbrëmë
Përfshirja e agjentit serb në ngjarjet e 27 prillit, heshtin institucionet (VIDEO) Institucionet distancohen ndaj përgjegjësisë së agjentit serb Goran Zhivaleviq më 27 prill në Kuvend. Derisa nga kabinet
Zhivaljeviç: Këshilltari i sigurisë së Presidentit të Maqedonisë më dha leje të jem prezent në Kuvend Ish këshilltari i sigurisë në Ambasadën Serbe në Maqedoni Goran Zhivaljeviç mohon akuzat e VMRO-DPMNE-së se institucione
Mediat serbe: Ivanov dhe Vuçiç janë marrë vesh për agjentin serb Zhivaljeviç Sipas mediave serbe, presidentët e Maqedonisë dhe Serbisë, Gjorge Ivanov dhe Aleksandar Vuçiç, në mbledhjen e liderëve t
Dalin fotot, ja momenti kur agjenti serb ishte në Kuvendin e Maqedonisë (FOTO LAJM) Janë publikuar foto të reja nga nata e sulmit të 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë ku duket se si piunit serb, Goran Z
Sulmi në Kuvendin e Maqedonisë u organizua në bazën ruso-serbe në Nish?! (FOTO LAJM) Tashmë nuk ka asnjë dyshim për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë ku mbetën të lënduar rëndë kre
Agjenti i Sigurisë Serbe ka qenë i pranishëm në sulmin e 27 prillit në Kuvend Oficieri i Agjencisë Informative të Sigurisë – BIA, Goran Zhivaleviç, diplomat aktual dhe këshilltar i ambasadës serbe,
Çfarë kërkonte oficeri i inteligjencës serbe në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit?! Goran Zhivalevic, oficer i Agjencisë Serbe për Kundërzbulim – BIA, diplomat aktual dhe këshilltar në Ambasadën e Serbisë
Shuhet aktori Omar Sharif, ikona e "Doktor Zhivago" Ka vdekur në moshën 83 vjeçare aktori Omar Sharif, ikona e "Doktor Zhivago". Aktori Omar Sharif, i njohur për klasikët L
Fier, arrestohet 35 vjeçari i dënuar për vrasje Policia e Fierit ka vënë në pranga shtetasin Pal Zhivanaj, 35 vjeç, person i cili i shpallur në kërkim. Sipas policis
Serbia heton një gjeneral për krime lufte në Pejë Prokurori për krimet e luftës së Serbisë, Vladimir Vukçeviç ka urdhëruar nisjen e hetimeve kundër ish-komandantit të Br