999 rezultate për

zhirkov

Ariu i uritur sulmon dhe mbyt peshkatarin në lumin e akullt (VIDEO) Një ari i zemëruar u kap në kamera duke ndjekur një peshkatar rus në një lumë të akullt. Sergej Zhirkov, 31 vjeç, kis
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Rusi - Spanjë (VIDEO) Spanja është duke fituar me rezultatin 2-3 në "Krystovsky Stadium" Ishin rusët që barazonin shifrat në minutën e 51'
Polonia barazon me Rusinë (VIDEO-FOTO) 90+3' - Sekondat e fundit. Wolfgang i bie bilbilit. Nuk ka fitues. Polonia 1-1 Rusia. 90' - Ka filluar minuta e fundi