999 rezultate për

zhidrut

Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso
"Të shpiket një lojë "Lefteri Home"", dëshmi të tjera ndaj Zhidrut Detaje të tjera i shtohen ngjarjes së pak ditëve më parë në Elbasan, ku si pasojë e rezistencës dhe kërcënimit me armë n
"Dyshonte se e tradhtoja", gruaja e Zhidrut tregon si nisi ngjarja e rëndë Janë zbardhur detaje nga dëshmia e bashkëshortes së 71-vjeçarit Lefter Zhidru, i cili u ekzekutua nga forcat RENEA pas n
Zbulohet e shkuara e errët e Zhidrut, dalin në dritë lidhjet e forta me bandat Dita e djeshme ishte një ditë terrori për Elbasanin i cili mbeti nën kërcënimin e një 71-vjeçari për 5 orë rresht. A
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu
Nga martesat te municionet në shtëpi, vëllai i Lefter Zhidrut rrëfen misteret pas ngjarjes 71 vjeçari Lefter Zhidru u ekzekutua dje nga RENEA pasi refuzoi negociatatat duke qëlluar disa herë me breshëri automati
"E keni vrarë ju", ish-bashkëshortja e Zhidrut shpërthen në akuza Ditën e djeshme Lefter Zhidru ka ngritur në këmbë gjithë qytetin e Elbasanit dhe dhjetra oficerë të RENEAS dhe jo vetëm.