999 rezultate për

zhidru

Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
"Të shpiket një lojë "Lefteri Home"", dëshmi të tjera ndaj Zhidrut Detaje të tjera i shtohen ngjarjes së pak ditëve më parë në Elbasan, ku si pasojë e rezistencës dhe kërcënimit me armë n
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Dalin pamjet, si i kërcënonte Zhidru banorët e lagjes me thikë (FOTO LAJM) Lefter Zhidru, i moshuari, 71 vjeçar i cili u ekzekutua nga forcat RENEA gjatë një aksioni dje pas 5 orëve rezistencë ka
"Dyshonte se e tradhtoja", gruaja e Zhidrut tregon si nisi ngjarja e rëndë Janë zbardhur detaje nga dëshmia e bashkëshortes së 71-vjeçarit Lefter Zhidru, i cili u ekzekutua nga forcat RENEA pas n
Zbulohet e shkuara e errët e Zhidrut, dalin në dritë lidhjet e forta me bandat Dita e djeshme ishte një ditë terrori për Elbasanin i cili mbeti nën kërcënimin e një 71-vjeçari për 5 orë rresht. A
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu
Nga martesat te municionet në shtëpi, vëllai i Lefter Zhidrut rrëfen misteret pas ngjarjes 71 vjeçari Lefter Zhidru u ekzekutua dje nga RENEA pasi refuzoi negociatatat duke qëlluar disa herë me breshëri automati
"E keni vrarë ju", ish-bashkëshortja e Zhidrut shpërthen në akuza Ditën e djeshme Lefter Zhidru ka ngritur në këmbë gjithë qytetin e Elbasanit dhe dhjetra oficerë të RENEAS dhe jo vetëm.
U ekzekutua nga RENEA, nxirret nga banesa trupi i pajetë Lefter Zhidru në Elbasan Disa orë pas ekzekutimit është nxjerrë nga banesa për tu dërguar në morg trupi i pajetë i 71-vjeçarit Lefter Zhidru.
"Do t’ju hedh në erë, po u afruat!", zbardhet dëshmia e ish-gruas së 71-vjeçarin në polici Banorët e zonës e konsideruan skenën "horror", kur pas disa orësh, u ekzekutua 71-vjeçari që plagosi dy kalimtarë të ras
Terrori në Elbasan, vajza telefonon 71-vjeçarin: Të lutem babi dorëzohu! (VIDEO) Prej me shumë se 3 orësh një 71-vjeçar është rrethuar nga policia në shtëpinë e tij në lagjen 11 Nëntori, në Elbasan për
71 vjeçari u "ngujua" në banesë, RENEA rrethon lagjen me snajperë Elbasani është tronditur këtë mesditë, pasi në banesën e familjes Zhidru, fillimisht nisi një konflikt i ashpër mes çift