999 rezultate për

zhgenjyer

Lufta Rama-Krasta, gazetari tregon a ndihet i zhgënjyer nga Kryeministri Gazetari i njohur Adi Krasta i ftuar në “Neës 24” ka folur për deklaratat e Kryeministrit Rama i cili i ka quajtur medi
Albana e zhgënjyer: I kam ndarë nga rroga këto shpenzime, do përballeni me ligjin Të gjithë e njohin tashmë lulediellin e Albana Osmanit. Ato janë vendosur kudo në rrugët apo ndërtesat e Tiranës dhe
Allegri: Jam i zhgënjyer nga rezultati Max Allegri pranoi të ishte "i zhgënjyer" me skuadrën pas një barazimi 1-1 në Sporting "barazimi ishte e vetmja gjë e mi
Tahiri i zhgënjyer nga Rama: Disa gjëra duhej t’i thoshte ndryshe Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka hapur dyert e shtepisë së tij për gazetarin Sokol Balla në emisionin e të cili
Këngëtarja shqiptare: “Meshkujt e Hollywoodit më kanë zhgënjyer” Të themi të drejtën të gjithë kemi pritshmëri pozitive për meshkujt e Hollywood-it. Aktorë apo këngëtare seksi, të pa
Veteranët e UÇK'së të zhgënjyer: Durimit do t’i vijë fundi Veteranët e luftës së UÇK-së kanë paralajmëruar protestë për pensionet e vonuara Veteranët e Luftës së UÇK-së së shpe
Zidane ndihet i zhgënjyer me Ronaldom Zinedine Zidane është pak i zhgënjyer për Cristiano Ronaldon pasi ai nuk ka shënuar asnjë gol këtë sezon në La Liga.
Asnjë gol në La Liga, Zidane i zhgënjyer nga Ronaldo Kolegët dhe trajneri francez nuk janë kursyer në kritika për Cristiano Ronaldon pasi ky i fundit nuk ka realizuar deri
Ujku i Cërrikut, i zhgënjyer keq nga Çani (VIDEO) Personazhi i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në fillim për videot e tij të çuditshme në rrjetet sociale dhe pa
Apostolova e zhgënjyer me Veselin, ka "dy fjalë" për të Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova është shprehur e zhgënjyer me mosmbajtjen e asnjë seance plenare
Montella i zhgënjyer nga futbollistët pas humbjes me Sampdorias Vincenzo Montella ka folur pas ndeshjes të cilën Milani i tij e humbi nga Sampdoria me rezultat 2-0 me golat e Duvan Zap
Partizani, Iuliano i zhgënjyer: Donim rezultat Pas humbjes me Skënderbeun, trajneri i Partizanit, Mark Iuliano u shfaq dukshëm i zhgënjyer nga disfata, pasi siç e thek
Di Maria i lumtur te PSG Asi argjentinas flitej se do të kalonte në Camp Nou gatë verës, por megjithëse kjo gjë nuk u bë, ai raportohet të mos je
Basha “i zhgënjyer” sulmon Ramën: Marrëveshja ka vdekur! Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me nxjerrjen e banorëve të Shkozës nga banesat e tyre. Basha tha sot
Modelja e zhgënjyer: Revista më ndryshoi trupin dhe fytyrën (FOTO LAJM) Ajo është kaq e mirë, sa që bukuria natyrale bën të shkëlqejë në fotografi. Megjithatë, Emily Ratajowski nuk ishte e
Rashica i zhgënjyer me humbjen në Europa League Milot Rashica është i zhgënjyer me humbjen e Vitesses në Eruopa League. Vitesse e ka nisur me humbje aventurën në Eur
Basha i zhgënjyer nga Rama: Asgjë nuk na bashkon më! Lulzim Basha ka marrë fjalën në Kuvendin e Shqipërisë ku ka akuzuar rëndë kryeministrin Rama duke deklaruar se ai nuk e
U "braktis" nga Rama, Tahiri i zhgënjyer distancohet nga PS (FOTO LAJM) Shumë emra të rinj kanë hyrë në Parlamentin e ri të Shqipërisë, por ka pasur ndryshime edhe brenda radhëve të deputetëve
Ivanka anullon vizitën në Pekin, fansat të zhgënjyer Duket se Ivanka Trump është një njeri shumë i preferuar në kinë. Madje fansate saj ksihin ditë që i numëronin orët se
Nuk iu dha fjala, Basha del i zhgënjyer nga Kuvendi Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot bashkë me deputetë të tjerë të PD i është rikthyer i buzëqeshur Kuvendit të