999 rezultate për

zhgenjyer

Sampaoli: Jam i zhgënjyer për këtë eliminim nga Botërori Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampioli ka folur pas eliminimit nga Kupa e Botës, ku tha se është i trishtuar, dhe se i v
Hummels: Jemi të zhgënjyer Ditë zie në kampin gjerman. Kampionët u eliminua që në fazën e grupeve nga Kampionati Botëror duke shokuar të gjithë opi
Flet Low pas humbjes ndaj Meksikës: Jemi të zhgënjyer Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, është shprehur i dëshpëruar pas humbjes nga Meksika, duke thënë thjesht “topi nuk do
Dibranët e zhgënjyer? Rama pritet me protesta masive e incidente (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjendet në Dibër. Por ndryshe nga çfarë pritej, kryeministri është pritur me pro
I zhgënjyer? Saimir Tahiri mungon në festën më të rëndësishme të PS-së Ditën e djeshme socialistët festuan 27-vjetorin e themelimit të partisë së tyre. Cermonia festive u mbajt në oborrin e M
Almeda e zhgënjyer nga Dancing With The Stars: Më turpëruan me Tolgën Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing W
Pas humbjes së Gjermanisë, reagon Low Tekniku i Gjermanisë, Joachim Low, pas humbjes kundrejt Austrisë nuk ka ngurruar të shpreh zhgënjimin e tij për lojën e
Tenori i njohur i zhgënjyer nga Shqipëria: Akoma do zihemi se kush e ka fajin? Tenori shumë i njohur shqiptar, Saimir Pirgu ka treguar këtë herë së zhgënjimi ka arritur një fazë të patolerueshme përs
Delawie i zhgënjyer me deputetët, nuk iu plotësua kërkesa Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, tha se ndjehet i zhgënjyer që Kuvendi i Kosovës nuk ka arritur të përfundoj
Asnjë pikë për Shqipërinë! Ermal Meta i zhgënjyer me vendin që përfaqësoi Pavarësisht shumë kritikave dhe shumë dyshimeve, Eugent Bushpepa na bëri të gjithë krenar në Eurovision. Ai arriti të
Daja: Jam shumë i zhgënjyer nga skuadra Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, u duk tepër i mërzitur në fund të ndeshjes, pasi deklaroi se do të rishikojë pozicion
Wenger u kërkon falje tifozëve: Nuk doja ta braktisja ekipin në këtë gjendje Trajneri Arsene Wenger ka folur pas eleminimit nga Atletico, ku ka deklaruar se është shumë i zhgënjyer me eliminimin dh
Ronela e zhgënjyer: S’do hesht edhe pse këtu ecin veç të pasurit Nisur nga publikimi i klipit të saj të fundit "Maje men" këngëtarja Ronela Hajati është shprehur përmes disa shkrimeve n
Reagon Calja: I trefishtë në ar, dhe i zhgënjyer (FOTO LAJM) Në një reagim të gjatë të postuar në rrjetet sociale, Briken Calja ka shprehur zhgënjimin e tij se gjithë instutucionet
Gjoka: Jam i zhgënjyer, është faji im për mosmotivimin e lojtarëve Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, u shpreh i zhgënjyer me skuadrën, dhe deklaroi se ishte faji i tij për këtë humbje q
Pacult: Jam shumë i zhgënjyer nga ky eliminim Trajneri i Kukësit, Peter Pacult, foli për mikrofonin e “Supersport” pas ndeshjes, ku analizoi eliminimin e hidhur ndaj
Rasti Monstra, familjarët e viktimave të zhgënjyer me Zaevin Prindërit e të vrarëve në liqenin e Smillkovës, kërkojnë zbardhjen e sekreteve shtetërore në rastin Monstra. Bëhet fjalë
Labi: Jam i zhgënjyer nga AKR, mund të dal në parti tjetër Sot në emisionin e mëngjesin në Televizionin 7 ku ka qenë i ftuar Labinot Tahiri deputet nga radhët e Aleanca Kosova e
Asqeriu i zhgënjyer: Amnisti për ata që vodhën, lekët ti dorëzojnë për teatrin Lufta e artistëve kundër prishjes së Teatrit vazhdon akoma me zell. Aktori Bujar Asqeriu ka deklaruar këtë herë se at
Vajza e zhgënjyer i flet ashpër të atit, shpërthejnë të qarat në studio Babë e bijë janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” për shkak të konfliktit për nj