999 rezultate për

zhgenjyer

Challandes: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë n
Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM) Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishë
Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM) E këni dëgjuar shprehjen e famshme "Të shoh Parisin dhe të vdes". Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të viz
"Jam zhgënjyer shumë", Morena Taraku merr vendimin që i mërziti të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku ndonëse po tregohej mjaft aktive në rrjete sociale, ka marrë së fundmi një vendim që p
SHBA reagon pas JO-së ndaj Tiranës: Të zhgënjyer nga BE! Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar në lidhje me vendimin e BE-së për të mos i hapur negociatat Shqipërisë. Në
DASH reagon për negociatat: Jemi të zhgënjyer me Këshillin Evropian Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar pas vendimit të Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë
Dritë e kuqe në Bruksel, Hahn: Ju kërkoj falje, nuk ka dakordësi për negociatat! Komisioneri në detyrë për zgjerimin në BE deklaroi në përfundim të mbledhjes së takimit të Ministrave të Jashtëm deklaro
Kurti pas takimit: Rashiq ishte i zhgënjyer me procesin zgjedhor në komunat me shumicë serbe Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur pas takimit me përfaqësuesin e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq.
Fansat në sulm kundër Oriolës: Të mbyti Fotoshopi Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë
Reja flet pas humbjes: Nuk jam i zhgënjyer, luajtëm perfekt Ashtu si futbollistët, edhe trajneri i Shqipërisë Edi Reja e kishte të vështirtë të pranonte humbjen ndaj Turqisë, ndërs
Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM) E këni dëgjuar shprehjen e famshme "Të shoh Parisin dhe të vdes". Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të viz
Lefter Maliqi: Socialistët thonë të keqen o Sali! Deputeti Lefter Maliqi thotë se socialistët janë të zhgënjyer nga qeveria Rama. "Ramën e njoh mirë nga afër, është f
Demi para derbit: Të dielën do ta shikoni Partizanin, nuk e ulim kokën Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi ka folur para derbit kundër Tiranës. Në një prononcim të shkurtër në përfundim
Van Dijk e pranon: Nuk mund të krahasohem unë me Messin Ylli i Liverpool, Virgil van Dijk, insistoi se nuk mund të krahasohet me Lionel Messi, duke hedhur poshtë çdo sugjerim s
Cutrone i zhgënjyer nga Milani: Largimi më ka prekur shumë Patrick Cutrone u largua nga Milani për tu bashkuar me Wolverhempton për 22 milionë euro, dhe ditën e sotme është nisur
Griezmann i zhgënjyer: Messi ende s’ma ka uruar mirëseardhjen Antoine Griezmann ka deklaraur se ende nuk ka folur me Lionel Messin, që pas transferimit te Barcelona, ndërsa ka thënë
Conte i zhgënjyer nga Interi: Icardi dhe Nainggolan nuk janë pjesë e projektit Trajneri i Interit, Antonio Conte është i zhgënjyer me merkaton që kanë bërë drejtuesit deri në këtë fazë. Trajneri ital
De Jong "i zhgënjyer" me De Ligt: E doja te Barcelona Mesfushori i ri i Barcelonës, Frenkie de Jong ka komentuar lëvizjen e mikut të tij Matthijs de Ligt te skuadra e Juventu
ZGJEDHJET/ Hazbi Kasaj plas "bombën" e rradhës: Kjo farë e keqe… Me përfundimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit Kasaj ka komentuar rezultatin duke u shprehur së tepërmi i zhgënjyer nga qyt
I zhgënjyer, ylli Barcelonës kërkon zyrtarisht largimin Nelson Semedo mund të jetë një nga lojtarët më të nënvlerësuar të Barcelonës. Mbrojtësi portugez ka treguar një nivel te