999 rezultate për

zhgenjyer

Xhaka: Jam i zhgënjyer pas kartonit të kuq Granit Xhaka ka thënë se ndihet shumë i zhgënjyer pas kartonit të kuq ndaj Burnleyt Arsenal ka fituar 2:1 ndaj Burnle
Charlton i "zhgënjyer" nga rekordi që u thye nga Rooney Wayne Rooney dje realizoi golin e 250-të personal me fanellën e Unitedit duke u bërë kështu futbollisti që ka shënuar më
Guardiola shprehet i zhgënjyer pas barazimit me Tottenham Manchester City ka barazuar 2:2 me Tottenhamin në xhiron e 22’të të Premielrigës. City e kishte ndeshjen në dorë pasi is
Delawie: Jam i zhgënjyer nga protesta në Gjakovë Ambasadori i Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, ka thënë se është i zhgënjyer nga ngjarjet e sotme në Gjakovë. “I zhgë
Kurteshi quan "lopë" ministren Hoxha, reagon Delawie Gratë deputete të PDK-së, kanë braktisur seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës në shenjë proteste ndaj gjuhës fyese që
Shaqiri i zhgënjyer nga Interi: Ka një infrastrukturë skandaloze Xherdan Shaqiri ka kritikuar ish-ekipin e tij, Interin se i premtuan një skuadër të madhe, dhe në fakt i ofruan një infr
Sneijder tradhton Interin: Më ka zhgënjyer, ëndrra është Milani Wesley Sneijder ka lëshuar një deklaratë të befasishme, teksa është shprehur se në Itali do të kthehej vetëm për Milanin
Shqiptari largohet nga puna në polici i zhgënjyer nga sistemi i vlerave Një banor i fshatit Bogovinë i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme ka dhënë dorëheqjen nga vendi i punës për sh
Robben i zhgënjyeri i parë i epokës Ancelotti te Bayerni Bajerni i Mynihut luajti dje sfidën e vlefshme për raundin e katërt të “Champions League” kundër PSV. E veçanta ishte se
Xhihadisti: Jam i zhgënjyer nga shqiptarët, pse s'po shkojnë të luftojnë në Siri Fitim Lladrovci, një ish pjesëtar I ISIS, i dënuar me pesë vjet burg për pjesëmarrje në luftën e Sirisë, nuk është pendu
Conte i zhgënjyer: Jemi ekip i madh vetëm në letër Antonio Conte është zhgënjyer shumë nga paraqitja e sotme e skuadrës së tij. Trajneri italian nuk e ka prit aspak mir
8 yjet që kanë zhgënjyer nën drejtimin e Jose Mourinho (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk po kalon momentin më të mirë në karrierën e tij. Humbja ndaj Watfordit konfirmoi situatën e vështirë q
Çollaku lë ministrinë e Integrimit, i zhgënjyer me BE Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku ka dhënë dorëheqjen. Në një konferencë për media ai ka konfirmuar se nga
Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë Është mbyllur në paqe ndeshja mbyllëse e javës së parë të Superligës Shqiptare ajo mes Vllaznisë dhe Kukësit. Derbi i
Montella i zhgënjyer nga blerjet ,priste tjerë lojtarë Vincenzo Montella ka deklaruar se është i zhgënjyer nga blerjet e këtij sezoni. Milan është mposhtur nga Napoli 4:2 d
"Të pretendosh medalje ari për Shqipërinë është shkallim elektoral" Luiza Gega ishte, pa dyshim, shpresa e Shqipërisë në Lojërat Olimpike që po zhvillohen në Rio. Vetëm pak kohë më parë aj
Përmbytjet sprovë për politikanët, qytetarët të zhgënjyer Përmbytja në Shkup i sprovoi mjaftueshëm politikanët e Maqedonisë të cilët e shfrytëzuan mirë këtë katastrofë natyrore k
22 vjeçari i zhgënjyer nga dashuria, tenton të vetëvritet Policia e Danimarkës ka parandaluar dhe arrestuar një azilkërkues iranian 22-vjeç, pasi ka alarmuar qytetarët se do ta h
Delawie: Dje i lumtur, sot i zhgënjyer me gazin e Vetëvendosjes Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, ka thënë se është thellësisht i zhgënjyer me atë
Rozana Radio pa makeup, ndryshim total i saj (FOTO LAJM) Roza Radi ka publikuar një video ku shihet më natyrale se kurrë. Duhet ta pranojnë që pamja e saj është shumë ndryshe