999 rezultate për

zhgenjyer

"Nuk u realizuan qëllimet" Berisha i zhgënjyer nga Basha e Kryemadhi? Mbrëmjen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha është i ftuar në "Opinion" për të diskutuar për zhvillimet e fundit polit
I iku fitorja nga "duart", Lampard i zhgënjyer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, beson se mungesa e saktësisë e skuadrës së tij para portës kundërshtare ia kushtoi d
Kurti i zhgënjyer? "Qasja e LDK’së merre ose lëre do të thotë lëre" Albin Kurti ka dorëzuar letrën për vendimin e mandatarit për formimin e Qeverisë së Kosovës pa arritur një marrëveshje m
Qytetarët të zhgënjyer me zvarritjet rreth formimit të Qeverisë Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një
Romeo u lidh menjëherë me moderatoren, reagon e zhgënjyer Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
Padia e Ramës ndaj Haradinajt, reagojnë të zhgënjyera mediat kosovare Ideja e shkëmbimit të territoreve edhe një herë ka përplasur kryeministrin e Kosovës në detyrë Ramush Haradinajn me homo
A do ulet sërish me Ramën në tryezë? Basha përgjigjet i zhgënjyer nga kryeministri "Jo nuk ulem. Miti i uljes se kryetarit të opozitës me kryeministrin zgjidh gjithçka, ka rënë. U provua" Lulzim Basha
Hoqën dorë nga posti në familjen mbretërore, reagon babai i Meghan Markle Ditën e djeshme, çifti mbretëror Princ Harry dhe Meghan Markle kanë njoftuar se janë tërhequr nga postet e tyre në famil
Shoqëria civile dhe qytetarët, të zhgënjyer me të dyja partitë për dështimin e marrëveshjes (VIDEO) Qytetarët janë shprehur të zhgënyer që Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja kanë dështuar të arrijnë marrëveshje për krijimin
Pensionistët të zhgënjyer nga shpërblimet: Meqë shteti është keq le t’i mbajë! Tryezat e pensionistëve në natën e ndërrimit të viteve do të jenë më të varfëra se një vit më parë. Qeveria caktoi një s
Pas Asanit, kush do të largohet nga Partizani? Jasir Asani e ka mbyllur aventurën me Partizanin ndaj Vllaznisë dhe nga 5 janari i 2020- ës karrierën do ta vazhdojë në
E ngrirë dhe e zhgënjyer, momenti kur Elvana Gjata fiton çmimin e 2-të (VIDEO) Që para se të publikoheshin këngët konkuruese në "Festivalin e 58-të të Këngës", lajmi se Elvana do të shpallet fituesja
"Tirana e meritonte fitioren", Gaz Demi: Nuk jam i zhgënjyer Partizani u thye në derbi nga Tirana, në minutat e fundit, me rezultatin 1-2. Gaz Demi presidenti i të kuqve, ka folur
Challandes: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë n
Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM) Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishë
Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM) E këni dëgjuar shprehjen e famshme "Të shoh Parisin dhe të vdes". Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të viz
"Jam zhgënjyer shumë", Morena Taraku merr vendimin që i mërziti të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku ndonëse po tregohej mjaft aktive në rrjete sociale, ka marrë së fundmi një vendim që p
SHBA reagon pas JO-së ndaj Tiranës: Të zhgënjyer nga BE! Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar në lidhje me vendimin e BE-së për të mos i hapur negociatat Shqipërisë. Në
DASH reagon për negociatat: Jemi të zhgënjyer me Këshillin Evropian Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar pas vendimit të Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë
Dritë e kuqe në Bruksel, Hahn: Ju kërkoj falje, nuk ka dakordësi për negociatat! Komisioneri në detyrë për zgjerimin në BE deklaroi në përfundim të mbledhjes së takimit të Ministrave të Jashtëm deklaro