999 rezultate për

zheline

Kapen 11 vajza shqiptare në një hotel në Maqedoni Gjatë një kontrolli në një objekt hotelierik në rrugën rajonale Tetovë - Shkup, saktësisht në fshatin Zhelinë mbrëmë pol
Tetovë, mësuesi godet nxënësin dhe i thyen dhëmbin SPB Tetovë ka ngritur padi penale ndaj një banori të Zhelinës së Tetovës, me iniciale M.B (56) me profesion mësues pasi
Për herë të parë një shqiptare në krye të një institucioni financiar në Maqedoni Ish deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim gjate mandatit 2014-2016, Nora Aliti pritet që në javën e ardhshme të
"Sulltani" i Zhelinës shtrenjton ujin dhe kanalizimet Banorët e Komunës së Zhelinës janë revoltuar pasi sic thonë ata kryetari i komunës nga rritur Blerim Sejdiu ka shtrenjtu
Identifikohet trupi i pajetë i gjetur në rrugën lokale Strimnicë – Zhelinë Policia ka identifikuar trupin e pajetë të një burri të gjetur pranë rrugës lokale Strimnicë – Zhelinë si B.I. (30) nga
Del nga shtrati lumi Vardar në Zhelinë (FOTO LAJM) Si pasojë e reshjeve të pandërprera të shiut lumi Vardar ka filluar të dalë nga shtrati në komunën e Zhelinës. Autor
Blerim Sejdiu shkarkon drejtorin e shkollës në Zhelinë, revoltohen banorët Kryetari i komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu ka nisur me shkarkime antiligjore në shkolla. Ai ka shkarkuar drejtorin e
Zgjidhet kryetari i Këshillit të Komunës së Zhelinës Këshilli Komunal i Komunës së Zhelinës sot e mbajti seancën e parë konstituive. Pas formimit të komisioneve të nevoj
BDI Zhelinë: Blerim kur do nisësh projektin famoz prej 60 milionë euro? Në lidhje me deklaratat e kreut të komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu se komuna aktualisht ka një borxh prej 1.5 milionë
Nisin "reformat" në komunën e Zhelinës, kryetari i ri ndërron bravat e dyerve Kryetari i zgjedhur i Komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu e ka nisur punën e tij nga bravat e dyerve të komunës. Ky gj
Blerim Sejdiu zyrtarisht kryetar i komunës së Zhelinës Blerim Sejdiu, kryetari i Komunës së Zhelinës sot ka filluar zyrtarisht mandatin e tijsi kryetar. Sejdiu më 29 tetor
Blerim Sejdiu shpall fitoren në Zhelinë Edhe pse lëvizja Besa pritshmëritë për fitore i shprehu se janë të mëdha edhe në Komuna të mëdha, kësaj here reagimi er
Ahmeti nga Zhelina: BDI-ja nuk ndanë e as përçanë, jemi çelësi i suksesit Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, deklaroi se BDI-ja ishte dhe mbetet çelësi i zgjidhjes dhe çua
Fatmir Izairi: Kundërshtarët të mos kërcënojnë lirinë e banorëve të Zhelinës Fatmir Izairi kandidati fitues për komunën e Zhelinës, ka falënderuar të gjithë banorët e komunës për mbështetjen që i d
Doki, votuesi më i veçantë në komunën e Zhelinës (FOTO LAJM) Kandidati për kryetar në komunën e Zhelinës, z.Fatmir Izairi sot në profilin e tij në facebook "meDokin", ka shpërndarë
Kjo është dalja e votuesve deri në orën 10:00 Dalja në votime deri në orën 10:00 është 8.98 për qind, kanë bërë të ditur nga KSHZ. Ata kanë thënë se në të gjithë v
Sela në Zhelinë: Ndahet pak buxhet nga pushteti qendror në atë lokal Kryetari i Aleancës për Shqiptarë, Ziadin Sela ka vizitua Komunën e Zhelinës. Para simpatizantëve ai ka përmendur proces
Fatmir Izairi i Zhelinës për 4 vjet ka lënë 13 fshatra pa ujë Gjatë periudhës katërvjeçare, duke filluar nga viti 2013 deri më 2016, rrjeti Ballkanik BIRN, nën moton "Komunat nën thj
Fatmir Izairi sfidon Reshat Aliun: Sill 100 milion euro investime dhe t'a dorëzoj komunën Kandidati i BDI-së për kreun e komunës së Zhelinës njëherit edhe kryetari aktual Fatmir Izairi në emisionin e sontëm ‘Fo
Sfida për Komunën e Zhelinës, njihen kandidatët e partive Komuna e Zhelinës është një ndër komunat ku partitë i kanë matur forcat në vendvotime. Partia Demokratike Shqiptare (