999 rezultate për

zhdukur

Një plan efektiv 10-ditor për të zhdukur yndyrat nga trupi Keni nisur një rrugëtim për heqjen e kileve të tepërta nga trupi? Provni këtë plan efektiv 10-ditor për të përparuar më
Gjendet zogu që mendohej i zhdukur që 170 vjet Një ekip studiuesish nga Indonezia dhe Singapori kanë gjetur prova të ekzistencës të një zogu që mendohej se ishte zhduk
Bota është paralizuar nga COVID-19, Alimehmeti: Këtë vit gripi është zhdukur Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti ditën e sotme k qenë i ftuaar në rubrikën “Kujdes Shëndetin” tek “E Diela Shqiptar
Rishfaqet pas një viti gruaja e "zhdukur" e Kim Jong-Un (FOTO LAJM) Gruaja e liderit suprem të Koresë së Veriut Kim Jong-un është rishfaqur në publik pas më shumë se një viti. Ri Sol-ju
I zhdukur prej 7 shkurtit, identifikohet viktima në Spille Një trup i pajetë është gjetur ditën e djeshme në bregun e Spillesë, në Kavajë. 61-vjeçari është identifikuar si Amel
Mjeku jep alarmin: Stina e virozave është në kulmin e saj, virusi mund të bëjë shumë dëme Specialisti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, ka ngritur alarmin pasi shifrat e infektimeve ditore i kaluan dje 1000 rast
E zhdukur prej 6 ditësh, familjarët bëjnë thirrje: Vajza kishte probleme me depresionin Që prej datës 29 janar, Etleva Bicaku, është larguar nga banesa dhe që nga ai moment nuk është kthyer më, familjarët nuk
Zhdukja e 19 vjeçares shqiptare në Athinë që prej tetorit, dëshmitari zbulon se e reja është gjallë Lajme shpresdhënëse janë bërë publike së fundmi për 19-vjeçaren shqiptare të zhdukur që prej 16 tetorit në Athinë Një
Ishte "zhdukur", Tuna shfaqet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Patrisi (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f
"Këtu është luftë", zbardhet mesazhi i fundit i biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Detaje të reja bëhen me dije nga zhdukja misterioze e biznesmeni Davide Pecorelli pak ditë më parë në Shqipëri. Pecor
U raportua i zhdukur, rishfaqet pas tre muajsh themeluesi i Alibaba Në një kohë kur të gjithë ishin të shqetësuar lidhur me fatin e tij, bosi i Alibabës, Jack Ma, ka bërë daljen e tij të p
U dogj për së gjalli në makinë, Lala zbulon lëvizjet e fundit të italianit në Shqipëri Në datën 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë u gjet e djegur një mjet tip “Skoda Fabia”, e cila ishte marrë me q
Baba i katër fëmijëve, flet partnerja e biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Mediat italiane kanë zbuluar detaje të reja për 45-vjecarin, Davide Pecorelli i cili 6 ditë më parë, sapo mbërriti në ae
4 ditë i zhdukur, gjendet trupi i pajetë i të moshuarit në Tropojë Një trup i pajetë është gjetur në vendin e quajtur "Shkëmbi i Rajës", në ujërat e liqenit Fierzë, Koman, Tropojë. Vik
E zhdukur prej datës 29 dhjetor, gjendet e pajetë e moshuara Një 80-vjeçare e cila ishte zhdukur që prej datës 29 Dhjetor, është gjetur e mbytur në qytetin e Shkodrës. Më datë 07
Të zhdukura prej ditësh, Prokuroria nis hetimet për vajzat e mitura Prokuroria ka nisur hetimet për zhdukjen e dy vajzave të mitura që janë zhdukur që prej datës 1 Janar në Tiranë. Pas dep
Misteri dhe 40 mijë eurot e zhdukura, gjendet djali i çiftit shqiptar që u masakrua në Itali Djali i çiftit shqiptar që u gjet i vrarë në mënyrë makabre në Itali, Taulant Pasho, 33 vjeç ndodhet në një burg të Zvic
I mbuluan me dhe e i lanë në kanal, pamje nga vendi i ngjarjes ku u vranë dy vëllezrit pogradecarë (VIDEO) ABC NEWS sjell pamje nga fshati Zvirinë në Maliq ku u gjetën të vrarë vëllezërit nga Pogradeci Andrea dhe Martin Olldash
Zhduket objekti misterioz në Utah për të cilin fliste e gjithë bota Një monolit misterioz metalik i zbuluar javën e kaluar në shkretëtirë në shtetin amerikan të Utah është zhdukur, thonë z
Piktura e Klimtit e zhdukur për dekada i kthehet Italisë Një galeri e arteve në Itali është duke shfaqur një pikturë të artistit austriak, Gustav Klimt, për herë të parë prej ku