999 rezultate për

zhdukja

Zhdukja e biznesmenit italian në Shqipëri, misteri: Telefoni bie, askush nuk e hap! Ende vijojnë hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli, ndërsa ADN-ja e kockave të gjetura brenda auto
Zhdukja e biznesmenit italian, partnerja shet bizneset sapo kthehet në Itali Mediat italiane bëjnë me dije se partnerja e biznesmenit italian Davide Pecorelli i cili u zhduk në mënyrë misterioze me
Zhdukja e italianit, zbardhet itinerari dhe dëshmia e gruas: Kishte 400 euro me vete Detaje zbardhen nga zhdukja e italianit Davide Pekoreli. Ai është gjetur i djegur brenda makinës së tij në Pukë në datë
Zhdukja misterioze e gjyqtarit italian në Shqipëri, gjenden eshtra brenda makinës Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e mistershme biznezmenit italian Davide Pecorelli, i cili njëherësh ka qenë dh
Zhdukja e mistershme e 19 vjeçares në Greqi, avokati bën deklarata e fortë Vazhdon misteri i zhdukjes së 19-vjeçares shqiptare Artemis Vassilis, gjurmët e të cilës humbën më 16 tetor 2020. Ras
Zhdukja e dy vajzave të mitura, flet me lot në sy e ëma e Kejsit: Dyshoj se i kanë trafikuar Ende nuk ka asnjë të dhënë se ku mund të kenë shkuar dy vajzat e zhdùkura në Tiranë në datën 1 Janar. Kejsi Ahmetaj e
Zhdukja e dy vajzave në Tiranë, këto janë dyshimet e Policisë Dy vajza të mitura, shoqe me njëra tjetrën u zhdukën pa lënë gjurmë në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Familjarët
Zhdukja e vajzave të mitura, ku janë parë për herë të fundit dhe çfarë u thanë prindërve Detaje të reja zbardhen nga zhdukja e dy vajzave të mitura që u raportuan si të zhdukura nga familjarët e tyre. Mësohet
Detaje të pazbuluara nga zhdukja e mistershme e "dashnores" më të famshme në botë Britanikja “The Sun” i është rikthyer çështjes së Alina Kabaeva, ish-gjimnastja kampione, e cila u bë e famshme me një x
Zhdukja e 32 vjeçarit, xhaxhai me lot në sy i bën thirrje Edi Ramës Ende nuk ka asnjë shenjë nga i riu, Silvi Priftit i cili u zhduk pasi doli të gjuante oktapod. Ishin rrobat e tij që
Zhdukja e nënkryetarit të organizatës "Agimi i Artë", mediat greke: Po kërkohet në Shqipëri Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka reaguar për zhdukjen e Christos Pappas, nënëkryetarit të organizatës krimi
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare, qytetarët: Ishte në gjendje shoku, i ra të fikët! 19-vjeçarja shqiptare, Artemis Vasili, e cila jetonte me familjen në Koropi të Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, dit
SKANDALOZE/ Policia s'ka qen të kërkojë tre të rinjtë në Shkodër, kërkohet ndihmë nga Mali i Zi Mbetet ende mister zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Daniel dhe Klement Pepaj si edhe Vilson Ccutaj janë zhduk
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
E gjitha nisi për drogën e vjedhur, detaje nga zhdukja misterioze e të rinjve në Malësinë e Madhe Zbardhen të tjera detaje nga zhdukja misterioze e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Sipas abc news, shkak për zhdukj
Zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe, reagon policia Policia e Shkodrës konfirmoi sot zhdukjen e tre të rinjve në zonën e Malësisë së Madhe. Policia sqaron se dy ditë më
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
Rikthehet zhdukja e Bleona Matës: Policia ndalon një ndër vajzat që e shoqëronin Lajmi shokues, i pak ditëve më parë, kur një prej 5 vajzave dëshmitare të zhdukjes ishte shprehur tek gjyshi i Bleona Ma
Zhdukja e Jan Prengës, kapet një nga autorët e dyshuar Një nga autorët e dyshuar për eliminimin e Jan Prengës, është arrestuar në Poloni. Gentian Bleta përdorte disa identi