999 rezultate për

zhduket

Zhduket Mijallkov, policia s'mund ta gjejë! Zaev kërkon përgjegjësi (VIDEO) Ish shefi i DSK, Sasho Mijallkov me shumë gjasa nuk e mbajti fjalën e thënë. “Me arratisje nuk zgjidhen problemet”,
Hoti: VV do të zhduket plotësisht nga skena politike e Kosovës Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, duke folur për Lëvizjen Vetëvendosje, ka parashikuar zhdukjen e saj
Aksidentoi 42 vjeçarin në mes të Tiranës, zhduket nga vendngjarja drejtuesi i mjetit Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku drejtuesi i mjetit ja ka mbathur nga vendngjarja. Ndërkohë, D. Gj.,
"Zhduket" gruaja e Kim Jong un, prej një viti s'dihet fati i saj (FOTO LAJM) Bashkëshortja e liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong un, nuk është shfaqur në publik për më shumë se një vit, duke bërë
Zhduket 15 vjeçarja nga Prizreni, nëna: As në shkollë s'ka shkuar kohët e fundit 15-vjeçare, Gentijana Mustafa nga Prizreni, është zhdukur nga dita e premte. Qe nga data 22 janar familja nuk ka njohuri
Ka arbitruar në Serie A, ish-gjyqtari zhduket në Shqipëri, makina gjendet e shkrumbuar Për më shumë se 10 ditë nuk ka asnjë lajm për të. Ai u zhduk në Shqipëri, në një kontekst shqetësues që i hapet skena
Zhduket në 3 000 metra lartësi avioni me 50 pasagjerë Një aeroplan i Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord humbi kontaktin me kullën e kontrollit pasi u ngrit nga k
Mjeku i njohur: Nëse vaksinohen mjekët dhe të moshuarit, Covid-19 mund të zhduket Epidemiologu Erion Dasho ka deklaruar se Covid-19 mund të zhduket pas kësaj verë në Shqipëri, nëse deri në atë periudhë
Zhduket pa lënë gjurmë 85 vjeçari në Tropojë Hasan Vatnikaj, 85 vjeç, banues në Bajram-Curr është zhdukur pa lënë gjurmë pas. Sipas familjarëve, i moshuari ka pr
Zhduket objekti misterioz në Utah për të cilin fliste e gjithë bota Një monolit misterioz metalik i zbuluar javën e kaluar në shkretëtirë në shtetin amerikan të Utah është zhdukur, thonë z
Kishte dalë për peshkim, zhduket 32 vjeçari në Durrës Një peshkatar 32 vjecar është zhdukur në Durrës, në zonën e njohur si “Currila”. I riu, i identifikuar si Silvi Prif
Mjeku alternativ në "Zonë e Lirë": Për dy javë zhduket COVID-19 “Si të shpëtojmë ne dhe njerëzimi nga Covidi, çfarë ilaçi të përdorim?”, ka qenë një nga pyetjet e qytetarëve për Ruzhdi
Zhduket papritur e mitura, babai: Doli nga shtëpia e nuk u kthye më Një vajzë e mitur është zhdukur papritur në Lipjan të Kosovës. Sipas policisë, rastin e ka raportuar babai i saj i ci
U tha se mbrohej nga CIA, nipi i Kim Jong-Un zhduket pas takimit me agjentët (FOTO LAJM) Nipi i sundimtarit të Koresë së Veriut Kim Jong-un, Kim Han-sol u pa për herë të fundit në aeroportin e Taipeit. Dysh
Zhduket i riu nga Malisheva, familja kërkon ndihmë për ta gjetur Jetmir Rudi, 28 vjeçar, që nga dita e shtunë është zhdukur dhe familja nuk di asgjë për fatin e tij. Familja Rudi nga
Gruaja krijon lidhje dashurie me 54-vjeçarin, merr kredi 5 milion lekë e zhduket Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
Zhduket pa gjurmë një vajzë 19-vjeçare shqiptare në Greqi Një vajzë e re në Greqi vetëm 19-vjeçare është zhdukur pa gjurmë. Mësohet se e reja u zhduk në datën 16 tetor, në zon
Specialisti shqiptar: Nëse mbajmë maska për 6 javë, COVID-19 zhduket! Çdo ditë e më shumë mjekët kërkojnë nga ana e qytetarëve disiplinim dhe mbajtjen e maskave, si një mënyrë për të penguar