999 rezultate për

zhduk

U dogj për së gjalli në makinë, Lala zbulon lëvizjet e fundit të italianit në Shqipëri Në datën 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë u gjet e djegur një mjet tip “Skoda Fabia”, e cila ishte marrë me q
Baba i katër fëmijëve, flet partnerja e biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Mediat italiane kanë zbuluar detaje të reja për 45-vjecarin, Davide Pecorelli i cili 6 ditë më parë, sapo mbërriti në ae
Zhdukja e italianit, zbardhet itinerari dhe dëshmia e gruas: Kishte 400 euro me vete Detaje zbardhen nga zhdukja e italianit Davide Pekoreli. Ai është gjetur i djegur brenda makinës së tij në Pukë në datë
Zhdukja misterioze e gjyqtarit italian në Shqipëri, gjenden eshtra brenda makinës Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e mistershme biznezmenit italian Davide Pecorelli, i cili njëherësh ka qenë dh
Ka arbitruar në Serie A, ish-gjyqtari zhduket në Shqipëri, makina gjendet e shkrumbuar Për më shumë se 10 ditë nuk ka asnjë lajm për të. Ai u zhduk në Shqipëri, në një kontekst shqetësues që i hapet skena
4 ditë i zhdukur, gjendet trupi i pajetë i të moshuarit në Tropojë Një trup i pajetë është gjetur në vendin e quajtur "Shkëmbi i Rajës", në ujërat e liqenit Fierzë, Koman, Tropojë. Vik
Përgjimet zbuluan lidhjet, zyrtarët e Skraparit mbeten në burg: Zhduke drogën! Janë dashur 7 muaj hetime për të zbuluar grupin prej 23 personash që kultivonte lëndë narkotike në zonën e Skraparit.
U zhduk në 3 000 metra lartësi, gjenden pjesët e avionit në det (VIDEO) Pjesë të avionit të Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord , i cili u zhduk në 3000 metra lartësi në kryeqyteti
Zhduket në 3 000 metra lartësi avioni me 50 pasagjerë Një aeroplan i Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord humbi kontaktin me kullën e kontrollit pasi u ngrit nga k
Çfarë do të ndodhte nëse për një sekondë oksigjeni të zhdukej? Po nëse oksigjeni do dyfishohej? Të dyja tingëllojnë të frikshme… Oksigjeni është elementi më vital për njeriun, gjë pa të cilën në nuk mund të parame
E zhdukur prej datës 29 dhjetor, gjendet e pajetë e moshuara Një 80-vjeçare e cila ishte zhdukur që prej datës 29 Dhjetor, është gjetur e mbytur në qytetin e Shkodrës. Më datë 07
Mjeku i njohur: Nëse vaksinohen mjekët dhe të moshuarit, Covid-19 mund të zhduket Epidemiologu Erion Dasho ka deklaruar se Covid-19 mund të zhduket pas kësaj verë në Shqipëri, nëse deri në atë periudhë
U zhdukën pa gjurmë, ja ku u gjetën dy vajzat nga Tirana Pas 5 ditësh kërkim, policia ka bërë të mundur gjetjen e dy vajzave të mitura. Policia njofton se si rezultat i kontr
Të zhdukura prej ditësh, Prokuroria nis hetimet për vajzat e mitura Prokuroria ka nisur hetimet për zhdukjen e dy vajzave të mitura që janë zhdukur që prej datës 1 Janar në Tiranë. Pas dep
Zhdukja e mistershme e 19 vjeçares në Greqi, avokati bën deklarata e fortë Vazhdon misteri i zhdukjes së 19-vjeçares shqiptare Artemis Vassilis, gjurmët e të cilës humbën më 16 tetor 2020. Ras
Zhdukja e dy vajzave të mitura, flet me lot në sy e ëma e Kejsit: Dyshoj se i kanë trafikuar Ende nuk ka asnjë të dhënë se ku mund të kenë shkuar dy vajzat e zhdùkura në Tiranë në datën 1 Janar. Kejsi Ahmetaj e
Zhdukja e dy vajzave në Tiranë, këto janë dyshimet e Policisë Dy vajza të mitura, shoqe me njëra tjetrën u zhdukën pa lënë gjurmë në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Familjarët
Zhdukja e vajzave të mitura, ku janë parë për herë të fundit dhe çfarë u thanë prindërve Detaje të reja zbardhen nga zhdukja e dy vajzave të mitura që u raportuan si të zhdukura nga familjarët e tyre. Mësohet
Zhduken pa lënë gjurmë dy vajzat e mitura në Tiranë, familjet në alarm Dy familje në Tiranë janë alarmuar pasi dy vajzat e tyre të mitura janë larguar nga banesat më 1 janar dhe nuk janë kthy
Pse u zhduk hëna papritmas në vitin 1110? Vullkani Asama në Japoni mund të ishte përgjegjës për "hënën e zezë". Më 5 maj 1110, hëna nuk ishte më e dukshme në q