999 rezultate për

zhbllokuar

Leipzig tregon forcën ndaj Bayernit, zhbllokon rezultatin (VIDEO) Leipzig është duke i treguar Bayernit se jo më kot ndodhet në ato pozicion. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në minut
Zhbllokohet super ndeshja, Franca në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Francës, rezultati është zhbllokuar në të dyt
Super Benzema, Real në avantazh ndaj Valencias (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh në fushën e Valencia-s në minutën e 23-të. Ndeshja e javës së nëntë të La Liag-s ës
Çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Real Sociedad. Ndeshja e vlefshme për javën e dytë të Europa League është zhbllok
Zhbllokohet sfida, shënon Juventus (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Dynamo Kiev. Bardhezinjtë kanë zhbllokuar takimin me Alvaro Moratën
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato
Zhbllokohet supersfida, Gjermani-Spanjë (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Gjermania ka ndëshkuar Spanjën duke zhbllokuar supersfidën. Është Timo Werner ai i cili
Bayerni kalon në epërsi ndaj Schalke 04 (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Bundesligë. Bavarezët e kanë zhbllokuar shumë shpejt rezultatin me super sulmu
Zhbllokohet supersfida Real-PSG, "Los Blancos" në epërsi (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar supersfidën ndaj PSG-së në minutën e 17 me anë të Benzema.
Zhbllokohet sfida, Sanchez debuton me gol (VIDEO) Interi ka zhbllokuar rezultatin në transfertë ndaj Sampdrias. Është Sanchez ai i cili në minutën e 20 tundi rrjetën.
Lazio "hesht" San Siron, kalon në avantazh përballë Milanit (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0 pjesaa e dytë ka nisur me një tjetër ritëm. Janë miqtë a
5 minuta lojë i mjaftojnë Chelsea për të zhbllokuar ndeshjen (VIDEO) Gjigandët anglez të Chelsea kalojn shumë shpejt në epërsi përballë Dinamo Kiev. Autori golit është Oliver Giround në
Dybala shënon gol fantastik për Juventusin (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Young Boys në "Allianz Stadium". Ai që ka zhbllokuar sfidën është Paulo Dybala n
Policia shkon në funeral për të zhbllokuar celularin me shenjat e gishtave të të vdekurit Linus Phillip u vra nga policia në Largo të Floridas, pasi ai u përpoq t’iu ik oficerëve. Zyrtarët policor të përfshi
Zhbllokohet Interi, Icardi i shtyn edhe më pranë Championsit (VIDEO) Dukeshin si të bllokuar emocionalisht por më në fund, i përhershmi Mauro Icardi ka zhbllokuar ndeshjen e Interit kundër
Sërish Calhanoglu, Milan kalon në epërsi kundër Chievos (VIDEO) Milan ka gjetur golin e parë në ndeshjen e radhës me Chievon. Ka qenë sërish Calhanoglu, i cili ka shfrytëzuar asisti
Vjen goli i parë në derbin anglez United - Liverpool (VIDEO) United dhe Liverpool kanë arritur të zhbllokojnë supersfidën e sotme. Ka qenë Marcus Rashford i cili ka shfrytëzuar
PD-PS nisin negociatat për të zhbllokuar seancën plenare Seanca e Kuvendit sot është ndërprerë 5 herë për shkak të debatëve dhe tensionit të krijuar në sallë. Deputetët e PD
Kosova ndihmon Shqipërinë për të zhbllokuar fshatrat e Kukësit Deputeti socialist Namik Dokle, ka treguar se ka qenë Kosova që me mjetet e veta i ka dalë në ndihmë Kukësit, për ta zhb
Turqia kërkon ndihmën e “Apple” për të zhbllokuar celularin e vrasësit të ambasadorit Autoritetet turke kanë kontaktuar me komaninë “Apple” dhe kanë kërkuar ndihmë në zhbllokimin e celularit iPhone 4S të v